Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így lehetek terhes vagy pedig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehetek terhes vagy pedig esélytelen?

Figyelt kérdés

Barátom nem akar gyereket de tudom ha egyszer teherbe esnék akkor már nem vetetnénk el és végre boldog lehetnék.

Ha pl, miután elmegy rajtam és bemegyek lemosni és feldugdosom a kezemmel úgy van esély rá vagy teljesen esélytelen? Milyen módszert javasolnátok?

Idióta kommentekre nem vagyok kíváncsi :)


2010. márc. 1. 12:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Mi az hogy kifutsz az időből NAGYOKOS? hány éves vagy? 40?
2010. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ki lehet futni az időből, de ne beszéljetek már így vele. Kérdésre vár választ. Én is elítélem nagyon is a viselkedését, de egyelőre ti beszéltek vele ocsmányul, nem ő veletek. Továbbra is az a tanácsom, hogy próbáljátok átbeszélni, beszélj neki az anyai ösztönökről, a gyerekvállalás örömeiről. Orvoshoz felesleges elmenni, attól, hogy nem estél teherbe megszakítás mellett, nem vagy meddő, szóval ez butaság. Semmi baj, én tényleg szurkolok, hogy család legyetek! Megkérdezhetem hány évesek vagytok?
2010. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
és ha nem akarja, arra az a megoldás, hogy rákényszeríted? hogy késztények elé állítod? gondolj már bele kicsit...szerinted ennek így jó vége lesz? vagy jössz majd ide sírni, miért hagyott el terhesen az a szemét pasi? agyad legyen már...
2010. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

@20:57: Persze, hogy ocsmány módon beszéltek vele! Nekem is k.vára elegem van a sok idióta, felelőtlen, önző emberből, aki nem képes végiggondolni, hogy a saját önzősége miatt tönkreteheti min. 2, de akár 3 ember életét is. Ha ugyanis a srác nem akarja a gyereket, nem lesznek egy család, a gyerek apa nélkül nő föl, ő meg lesheti, hogy talál maga mellé egy másik férfit. Ezt miért nem lehet észben tartani?

A másik: egy kapcsolatban nem lehet megbeszélni a gondokat, bajokat, felmerülő kérdéseket? Nem lehet 6 év után leülni és megbeszélni, hogy legyen?

Kedves Kérdező! Jó lenne, ha mérlegelnéd a helyzeted, mit akarsz jobban: gyereket vagy a mostani párodat? Ha a gyerek a fontosabb és a párod nem akar, akkor Te az egyik, ő a másik irányba. Ha a párod, akkor meg legyen már annyi gerinc benned, hogy nem k.rod át, mint sz.rt a palánkon és nem hagyod magad direkt felkoppintani. Gondolkodj, mérlegelj és dönts!

Minden jót és sok szerencsét!

2010. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
sajnos, orvosilag bizonyitott az előváladéktól keletkező terhesség. érdekes, nekem eddig minden orvos ezt mondta. és nem azért, h rámerőltesse a tabit. akkor még nem szedtem. ezzel vigyázni kell, és nem arra alapozni, h fáradtak-e azok a spermiumok, vagy nem. van, akinek előbb összejön, van akinek később, ez relativ.
2010. márc. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy attól félsz, hogy kiöregszel?
2010. márc. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!