Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így lehetek terhes vagy pedig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehetek terhes vagy pedig esélytelen?

Figyelt kérdés

Barátom nem akar gyereket de tudom ha egyszer teherbe esnék akkor már nem vetetnénk el és végre boldog lehetnék.

Ha pl, miután elmegy rajtam és bemegyek lemosni és feldugdosom a kezemmel úgy van esély rá vagy teljesen esélytelen? Milyen módszert javasolnátok?

Idióta kommentekre nem vagyok kíváncsi :)


2010. márc. 1. 12:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
ja, bocs félreértettem. megszakítással "védekeztek" hát az se ér sokat...szóval visszavonom: megérdemlitek egymást...
2010. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
69%
Ha megszakításal "védekeztek" akkor előbb-utóbb esélyes, hogy amúgy is becsúszik egy baba...:(
2010. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
ja, a megszakitás az sz.rt se ér. nem kell dugdosni semmit, nemsokara ugyis terhes leszel majd, de basszus, hany evesek vagytok? es miert akarsz vele ugy kitolni?
2010. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
"és feldugdosom a kezemmel":'D
2010. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem bírállak, megtették előttem egy páran, ez a te dolgod. Nem leszel terhes, bármennyire szeretnéd ez nem ilyen egyszerű dolog. Hiába dugdosod fel, a kilövellés lendülete szükséges nekik, nameg az már kint volt szabad levegőn. Sajnálom, de gyakorlatilag 0 az esélyed így is. Megszakítással meg végképp. Az előváladék esetleges spermiumszáma és az ejaculatum spermiumszáma nagyon nagyon eltér. Ha babát akartok mondd el neki, hogy neked ez minden vágyad és egy végigcsinált aktus után már lesz esélyetek. Én azért sok sikert kívánok, hogy mielőbb egy család legyetek!
2010. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább beszélgetnetek kellene. Ha ő nagyon nem akar gyereket soha, te meg igen, talán nem együtt kellene leélnetek az életeteket, hanem egy hozzátok jobban illő társsal. Lehet, hogy nem akarja, hogy elvetesd, lehet, hogy nem hagy el, de valószínűleg sosem fogja szeretni a gyereket, mert ahányszor ránéz, az fog eszébe jutni, hogy nem akarta, te meg átverted.


De lehet, hogy kiderül, hogy csak most nem akar, hanem pár év múlva. Mindhármódoknak jobb lenne, ha megvárnátok.

2010. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
megszakitással 0? te normalis vagy? még gumival, tabival, huvelygyűrűvel, pesszáriummal, stb. se 0, nem h a semmivel.
2010. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Aki védekezést használ, megszakításon kívül, az valószínűleg végigcsinálja az aktust. És a védekezése hibás működése miatt esik teherbe. Ott sem az előváladék a ludas. Biztosan nem fog így teherbe esni. Azok nagyon fáradt spermiumok, általában életképtelenek. Na meg egy olyannak biztosan nem jön össze, aki szeretné. Ez meg Murphy törvénye, ami be is jön.
2010. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
nagy okosok ne okoskodjatok , leírtam hogy hülyeségekre nem vagyok kíváncsi , 6 éve így védekezünk és SAJNOS nem csúszott be gyerek , a párom nem akar én meg kifutok az időből de 6évet nem könnyű csak úgy eldobni emiatt.
2010. márc. 1. 19:38
 20/26 anonim ***** válasza:
Akkor ennyire se védekezzetek vagy menjetel el orvoshoz!
2010. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!