Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így lehetek terhes vagy pedig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehetek terhes vagy pedig esélytelen?

Figyelt kérdés

Barátom nem akar gyereket de tudom ha egyszer teherbe esnék akkor már nem vetetnénk el és végre boldog lehetnék.

Ha pl, miután elmegy rajtam és bemegyek lemosni és feldugdosom a kezemmel úgy van esély rá vagy teljesen esélytelen? Milyen módszert javasolnátok?

Idióta kommentekre nem vagyok kíváncsi :)


2010. márc. 1. 12:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Erkölcstelen dolog lenne!
2010. márc. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
remélem megtudja a barátod mit akarsz és kidob a pics*ba
2010. márc. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Remélem sün lesz belőle!!!!!! Rib@nc
2010. márc. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez undorító aljas dolog! Ez zsarolás! Milyen dolog ez? szégyelld magad.
2010. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
hány éves vagy?
2010. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátod nem akar gyereket, minek erőlteted? Majd eljön az ideje, amit csinálni akarsz, azzal belekényszerítenéd egy olyan helyzetbe, amire még nincs felkészülve, csak hogy te boldog légy... remélem érzed a csavart.
2010. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
önző vagy! inkább beszéld meg vele, h mikor lehet szó gyerekről! de a tudta nélkül ilyesmit csinálni (még ezen gondolkodni is) elég gáz, már ne is haragudj!
2010. márc. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor a legtöbb esetben a fiú lelép és a lány nevelheti egyedül a kierőszakolt gyereket. A gyereknek viszont apa kell vagy ha nincs is mellette egész életében, de legalább ne a születése hírére lépjen le, mert az anyja önző módon kijátszotta az apukát. hány éves vagy Te és mennyi a barátod?

Amúgy is elég esélytelen így a dolog szerencsére.

2010. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe se jusson ilyet csinálni! Gusztustalan!!!! Várj míg a párod is úgy érzi,hogy készen áll egy baba felnevelésére,ez nem olyan egyszerű,h csak úgy pottyantok egy babát! Miért gondolod,h ettől lennétek boldog hiszen a párod nem szeretne még babát! Egy olyan embernek szülnél aki nem akarja a babát??neked ez a boldogság?? :S
2010. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
a kimosásos módszer eleve nem ér semmit. szóval így alapból terhes lehetsz. egyébként undorító és aljas dolog, amire gondoltál. mondjuk a pasidnak sem lehet sok esze, ha nem húz gumit, mikor tudja, hogy nem szed gyógyszert...vagy azt hiszi, hogy szedsz? én is anya vagyok, nem kívánnék ilyet, de remélem elhagy terhesen. megérdemelnéd. egy gyerek élete nem játék!
2010. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!