Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm nagyon fél a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon fél a teherbeeséstől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Majdnem egy éve együtt vagyunk. Nagyon szeretjük egymást. Nekem ő volt az első, de neki volt egy egyéjszakás kalandja egy fiúval két héttel azelőtt, hogy mi összejöttünk. Nagyon részeg volt, és csak megszakítással védekeztek. Nagyon szégyellte, és azóta nem is iszik alkoholt. Az eset után valószínűleg az idegeskedés hatására késett majdnem egy hetet az addig mindig pontos mensije. Ennek hatására annyira megijedt, hogy csakis óvszerrel engedi nekem, amit persze megértek, nem vagyok felelőtlen; ugyanakkor az állandó kiszakadás-ellenőrzés és hogy ki kell húznom mielőtt elmennék, majd úgy a gumiba élvezni, elég lehangoló. Számtalanszor eszembe jut, hogy bezzeg az a srác egy este alatt messzebb jutott mint én egy év alatt. Tudom felelőtlenség lenne óvszer nélkül, de én is szeretném érezni a punciját, mégiscsak az én barátnőm. Főleg hogy még életemben nem volt részem óvszer nélküli szeretkezésben. Mikor említem neki elmondja, hogy megérti, de ő ezzel a helyzettel nem tud mit kezdeni. Hogyan tehetném magam túl ezen a rágódáson, illetve hogyan vehetném rá, hogy legalább ha gumival csináljuk legyen kicsit rugalmasabb az ilyen dolgokban?
2015. jún. 16. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Hát ja...a másik csávó jobban járt...megint a rendes bas.ik rá...Sok időbe fog telni és akkor talán változik.
2015. jún. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem is a barátnődért aggódsz, hanem féltékeny vagy valami jöttment pasasra.


Ha annyira gumi nélkül szeretnéd csinálni, akkor felvethetnéd neki a tabletta ötletét és azt ,hogy átvállalod az ár felét.


Ő pedig eldönti, hogy számára megfelelő-e ez az opció. Ha pedig a válasz nem, akkor tiszteletben tartod a döntését és gumit húzol.

2015. jún. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tablettát nem akar szedni, és én sem erőltetem, mert nem túl egészséges. Persze hogy aggódom érte, ezért sem szeretném bármiféle védekezés nélkül. Azt szeretném csak, hogy ha már rendesen védekezünk, ne idegeskedjünk egy régi emlék miatt, ami ráadásul számomra nem is túl kedves, mert mi azidőtájt már elég közeli viszonyban voltunk, igaz még nem voltunk együtt.
2015. jún. 16. 01:00
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

"ugyanakkor az állandó kiszakadás-ellenőrzés és hogy ki kell húznom mielőtt elmennék, majd úgy a gumiba"


Szerintem ez már megalázó. Jó, hogy nem már két gumit kell felhúznid. Mondjuk alapból nem jönnék össze olyan ri...cal, aki valami suttyóval gumi nélkül ba...tja magát. Azt meg Pláne nem hinném el, hogy csak egyszeri alkalom volt és tuti nem húznék kotont évekig. Elég önző pi...a lehet, lexarja, higy te mit szeretnél. Hajítjsd ki.

2015. jún. 16. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos a 4-esnek igaza van.. én is kerülöm az ilyen könnyűvérű, szűzk... 'lányokat'.
2015. jún. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez egy annyira lehetetlen és rossz szituáció, hogy szerintem vele óvszer nélkül sosem lesz esélyed!


Felelőtlenül megbízott ittasan egy idegenben,és veled már nem akar semmit kockáztatni és igaza is van.


Kérdés, hogy te szűzként hogy tudtad összeegyeztetni az ő felelőtlenségét? Nem tudod, hisz írtad is, hogy a másik srác 1 éjszaka alatt tovább jutott vele,mint te valaha is fogsz.

2015. jún. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
48%
ha seggbe rakod, oda nem kell gumi, csak vigyázz hogy ne másszon vissza az e coli :P amúgy meg én totál nem értem az ilyen lányokat, ha meg úgyis kiveszed, minek a gumiba mész el, nyugodtan a szájába veheti és befejezheti ő, attól még senki nem lett terhes hogy a szájába vagy a seggébe élveztek :P
2015. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!