Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rettegek a teherbeeséstől,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek a teherbeeséstől, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Régebben szedtem fogamzásgátlót, de aztán súlyos mellékhatások jelentkeztek rajtam. Ezután a nőgyógyászom megállapította, hogy semmi hormonálisat nem szedhetek, az egyetlen lehetőségem a az óvszer. Párommal azóta így védekezünk. Mindig nagyon vigyázunk, kézmosás, kézfertőtlenítés, óvszerellenőrzés többször, mindenre figyelünk. Mindezek ellenére minden hónapban, a menstruációm előtt rettegek, hogy nem fog megjönni, teherbe estem véletlenül, valahogyan. Tudom, ostobán hangozhat, de mindig nagyon félek, bennem van, hogy mi van, ha valamire mégsem ügyeltünk eléggé. Valamiért az óvszer nem ad akkora biztonságérzetet számomra, mint a gyógyszer adott anno. Jelenleg nem szeretnénk gyereket, nincs megfelelő hátterünk hozzá, talán emiatt lehetek ilyen ideges, hogy félek, hogy nagy bajban leszünk, ha véletlenül "becsúszik" egy baba? Valaki járt már hasonló cipőben? Mit tehetnék, hogy kicsit nyugodtabb legyek? Már több hónapja, minden hónapban, mielőtt megjönne vagy egy hétig ezen görcsölök, idegeskedek, van, hogy emiatt késik is, ami miatt még jobban ráfeszülök a témára :( Mit tehetnék?
2015. jún. 13. 22:32
 1/3 RRR ***** válasza:
55%
franciázzatok
2015. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Seggbe csináljátok akkor
2015. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiegészítő védekezésként használhatnátok a gumi mellé pharmatexet, vagy megszakítást.
2015. jún. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!