Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit ajánlanátok libidócsökkené...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlanátok libidócsökkenés után tabi helyett?

Figyelt kérdés
Tablettát szedek két és fél éve, eddig két fajtát szedtem és teljesen lecsökkent a libidóm. Abba akarom hagyni, viszont ezután tanácstalanok vagyunk a védekezésben. A gumi logikus lenne, de egyikünk sem szereti, a párom nem igazán élvezi benne a szexet, én sem élvezem úgy, és hiányzik a spontaneitás, hogy ügyködni kell a felhelyezéssel. A spermicid dolgok kimarták a hüvelyfalam, így az sem választható dolog. Megszakítás nem biztonságos stb stb...

2015. máj. 3. 22:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A spiralt hivatalosan nem szabad feltenni meg olyan nonek aki szult, mert megvan az eselye, hogy meddove tesz! Persze van doki aki felteszi, de akkoris megvan a veszelye!
2015. máj. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

igen, nálunk még nem teszik fel annyira szívesen.


de nekem az első doki, akitől kérdzetem, felírta, és az első, akihez odamentem, felrakta.

anélkül, hogy fizettem vagy hazudtam volna, és még nincs gyerekem.

rábeszélni nem akarok senkit, mert csak magamért vállalhatok felelősséget. de nem mindenütt tartják veszélyesnek, mint itthon.

2015. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%
Lehet nyavajogni a gumi miatt, de a gumis szex még mindig jobb, mint ha az embernek nincs is kedve hozzá...
2015. máj. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Gondolom az utolsó választ olyan írta akinek nincs is pénisze, amire gumit húzott volna és tudná is miről beszél. :) Nekem gumiban olyan, mint a nőknek lehet ha száraz kézzel, erősen a csiklójukat "izgatják". Akkor pedig már a te logikai meneteddel élve: Nem szexelni még mindig jobb, mint saját magadnak fájdalmat okozni. :)
2015. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Lehet, hogy te ilyen kivételesen érzékeny vagy, nem állítom, hogy ez lehetetlen, de azért valljuk be, a pasik többségének nem fáj, ha óvszert használ.

Van, aki érez különbséget, de azért az, hogy fájna...hát rajtad kívül ezt még senkitől se hallottam.

Egyébként elárulom: egy nőnek is fáj ám, ha úgy kell szexelnie, hogy igazából nem kívánja...

De azért ha fenn is áll olyan probléma, mint nálad, lehet találni normális megoldást a védekezésre. És a megoldás nem az, hogy "asszony, szeggyéééé tablettáát, me nekem szar a koton!!!"....

2015. máj. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!