Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Libidócsökkenés fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Libidócsökkenés fogamzásgátló miatt? Kinek mi segített? Csere?

Figyelt kérdés

Már vagy 3 éve szedem a foggátlót, de mivel eddig csak szexkapcsolataim voltak, ahol 2-3 hetente tudtunk együtt lenni, fel sem tűnt, hogy nem kivánom annyira, mivel 2-3 hetente azért már megkívántam,

Volt egy hónap mikor abbahagytam, mikor vége lett ezeknek a kapcsolatoknak és akkor annyira kívántam, hogy majd szét durrantam. aztán megint elkezdtem szedni és most, hogy lehetne bármikor szex, most sem kívánom szinte soha.


Mit tegyek?


2015. márc. 13. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
én áttértem más fog.gátlóra és azóta minden rendben :)
2015. márc. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És csak hasra ütés szerűen felírt az orvos valami mást vagy vizsgálatok is voltak (vér, labor stb) ?
2015. márc. 13. 12:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem látok logikát abban, hogy 2-3 hetente szexel vki, ráadásul csak szexkapcsolatok, és fogamzásgátlót szed. Ilyen esetben én inkább arra az 1-1 alkalomra kibírnám, hogy gumi...


Amúgy én csak 1 dobozt szedtem végig, de az teljesen levitte nullára. Én nem cseréltem, hanem szépen elfelejtettem egy életre, hogy ilyeneket szedjek.

2015. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is neked kell benne logikát látnod...Engem a gumi szárít és dörzsöl, ráadásul, ha véletlenül lecsúszik, kiszakad stb, akkor mehetek eseményutániért, ami nem csak, hogy rohadt káros de baromi drága is. Nem egyszer volt már ilyen...
2015. márc. 13. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Én se szeretem, mielôtt félreértesz, de alkalmi partnernél ki tudja, mit szedhetsz össze.

A rendes fogamzásgátló is káros, csak ott kis adagokban kapod, és nem érzed. Ha szerencsés vagy, és nem lesz tõle problémád, egészségesnek akkor sem nevezhetõ.

De mivel már most bajod van tõle, lehet nem kéne erõltetni.

De mindenki úgy öli meg a szexuális vágyát, ahogy csak szeretné.

2015. márc. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!