Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Párom elkezdte szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elkezdte szedni a Jangee fogamzásgátlót. A libidócsökkenés kb mennyi idő múlva marad alább?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja szedi.

2013. febr. 19. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
csak rosszabb lesz. váltson
2013. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
libidócsökkenésnek max sok év után kéne kezdődnie. Ha már az elején ez van, menjen vissza a dokihoz, és váltsanak valami másikra.
2013. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha abba hagyja, s nem mérgezi tovább magát. Bár ez az én véleményem!
2013. febr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
kb mindegyik fogamzásgátló ugyanazt tartalmazza,úgyhogy,ha vált akkor sem valószínű,hogy elmúlik. Én 4 fajtát próbáltam (egy és háromfázisút is) és csak rosszabb lett,úgyhogy 2 hónapja végleg abbahagytam.
2013. febr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem múlik el ameddig szedi! Az lehet hogy másiktól kevésbé lesz de általában a másiknál is előjön ez a probléma:-(
2013. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, még csak fél éve szedem :-) De egyre elviselhetetlenebbek a tünetek, úgyhogy azt hiszem, ez volt az utolsó megkezdett hónapom (ami sajnos csak 2 napja kezdődött).

El se hittem, az elmúlt egy hétben prímán voltam, nem fájt semmim, vasárnap az első bevettem, hát hétfő reggelre már olyan hányingerem volt tőle (reggelente rendszeres), hogy felkelni nem tudtam. Bevettem a 2. szemet, mára már a hasam is fáj (a szünetig fáj FOLYAMATOSAN). Eszem megáll.

Valami más módszert kell találni, mert így nagyon nem jó. És nem lesz jobb, pedig ezzel hitegetem magam fél éve. :-)

2013. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmikor. Csak rosszabb lesz. Lehet próbálkozni másik tablettával, de jó eséllyel annál is fellép e a probléma.
2013. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elmúlni, fél éve szedek foggátlót és szerintem 2-3 hétig is el lennék szex nélkül :(.
2013. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Akkor miért nem hagyod abba?
2013. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mert tudom, hogy a barátomnak így jobb, de megbeszéltük, hogy nem fogom évekig szedni csak 1-2 évig max mert ez meg ugye nekem nem lesz így jó hosszútávon. Tehát bármelyik módszert választjuk valakinek mindig hoznia kell áldozatot.

23l

2013. febr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!