Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ebböl lehet baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebböl lehet baj?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló (Jangee) 11.napjan szexeltem barátommal,de nem belém ment el.Tudom,elöváladék még mindig teherbe ejthet viszont úgy tudom hogy ha a menzesz elsö napján kezdik szedni akkor már véd. Jogosan aggódhatok vagy véd már a 11.szemnél?

2013. jan. 28. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem hagytál ki egy szemet sem,akkor nincs esély.Pláne, hogy beléd sem élvezett.Amúgy csak egy jó tanács, hogy a levél végéig ne is élvezzen beléd.
2013. jan. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze,minden szemet pontosan bevettem,és ezt sem így terveztem csak összejött.Köszönöm:)
2013. jan. 29. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!