Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit ajánlanátok libidócsökkené...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlanátok libidócsökkenés után tabi helyett?

Figyelt kérdés
Tablettát szedek két és fél éve, eddig két fajtát szedtem és teljesen lecsökkent a libidóm. Abba akarom hagyni, viszont ezután tanácstalanok vagyunk a védekezésben. A gumi logikus lenne, de egyikünk sem szereti, a párom nem igazán élvezi benne a szexet, én sem élvezem úgy, és hiányzik a spontaneitás, hogy ügyködni kell a felhelyezéssel. A spermicid dolgok kimarták a hüvelyfalam, így az sem választható dolog. Megszakítás nem biztonságos stb stb...

2015. máj. 3. 22:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy vizsgálat, lelki állapot helyrezökkentése. Életforma váltás sport és étkezés terén. Ez utóbbi csodákat tesz. Jó lett volna tudni egy kort is.
2015. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet félreértettem a kérdést?
2015. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

1es, a fogamzasgatlo koztudottan csokkenti a libidot, nem pajzsmirigyrol van szo (aminek amugy koze sincs a nemi hormonokhoz), es nem is rossz eletmodrol


Kerdezo! Talan a tabi mellett ha felnyomjatok a romantikafaktort, talan nagyobb kedved lesz a dologhoz, de amugy tanacstalan vagyok, elegge patthelyzet

2015. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok, bocsi!

Szerintem ha abbahagyom a tablettát a libidóm helyrejön. Tablettamentes időszakokban valamiért visszatér így is néha. Mindemellett abban mindenképpen igazad van, hogy sportolnom kellene és rendszeresen étkezni, mert azt mostanában elrontottam.

2015. máj. 3. 22:36
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, a romantikus felturbózások segítenek, de hiányolom magamból azt, hogy magamtól, ösztönös vágyból akarjak szeretkezni a párommal. Én is patthelyzetnek érzem és kicsit kétségbe is vagyok esve.
2015. máj. 3. 22:39
 6/15 anonim ***** válasza:

3-as, mint utólag is írtam félreértettem a kérdést.

A libidó csökkenését egyébként befolyásolhatja a pajzsmirigy működés.

2015. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A nők 90% nál a libidó csökkenése szerintem lelki eredetű, aminek nagy része önbizalomhiányból fakad. Persze nem vagyok orvos, csak ezt tapasztaltam. Védekezés terén én mindig a megszakításos módszer híve voltam.
2015. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

kipróbálhatod még a spirált, a hüvelygyűrűt vagy a pesszáriumot.


a spirál hátránya, hogy bővebb lehet a vérzésed. nekem az van és szeretem.

a hüvelygyűrű hormonos, de helyi, ezért kevesebb kell. viszont nagyon drága.

a pesszáriumot (vagy hasonló: méhszájsapkát)spermiciddel ajánlják, és anélkül is szintén nagyon drága.

2015. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Barmilyen gyogyszer szedsz, tonkre tesz. A foggatlo es egyeb hirmonalis szerek lecsokkentettek nekem is a libidom! Abbahagytam a foggatlot es megnott s libidom es jobban elvezem a szexet gumival! Es a baratom is! A gumit ajanlom! Meg a pettinget! Meg az analt! En mindet elvezem tabi nelkul. N
2015. máj. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Új fogamzásgátló (van, akire csak 1 fajta van rossz hatással, de olyan is előfordul, hogy egyik sem jön be. Leginkább egy jó nőgyógyász tud segíteni, aki minden szükséges vizsgálatot megcsinál)

2. Vékonyabb gumi, ügyes felhelyezési technikák

3. Alternatív eszközök (főleg hosszabb távra): Nuvaring, IUS, spirál, injekció, pesszárium+spermicid, stb.

4. Lelki problémák megoldása, közös időtöltés, kellemes környezet, kevesebb stressz, stb.

2015. máj. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!