Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szükségem van esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükségem van esemény utáni tablettára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 éve szedek fogamzasgatlót, ennek ellenére a barátom sosem élvezett belém. A menstruáció után ma kezdtem el újra szedni a gyógyszert ( 21 napig kell naponta 1-et bevenni, majd az utolsó tablettától számított 8. napon kell újrakezdeni), szóval ka vettem be az első tablettát, de nemsokkal ezután együtt voltunk a barátommal, aki 2-szer belém élvezett. Mint írtam, 2 éve szedek fogamzásgátlót. Szükségem lehet egy esemény utáni tablettára? Menjek holnap érte az ügyeletre? Előre is köszönöm!
2015. ápr. 23. 00:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Ha gondolod, tudok szerezni olcsón gyerekruhákat!
2015. ápr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Normalis válaszokat várok
2015. ápr. 23. 00:19
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs szükség rá, erre a rendszeresen szedett fogamzásgátló jó védelmet ad.
2015. ápr. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Normálatlan kérdésre?
2015. ápr. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

azt se tudod szerintem mire jó a fogamzásgátló :D

nem kell bevenned..védett vagy

2015. ápr. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Második válaszadónal köszönöm.


Elsőnek: egy normális kérdést tettem fel, nem egy 15 éves kis csitri vagyok aki attol ijed meg, hogy pettingelt a spanjaval es fel h terhes lesz... Azokhoz a kérdésekhez irogass ilyeneket, ne egy 19 éveséhez, aki hirtelen nem tud egy dolgot es hirtelenjében kiírja ide, mert tapasztalatokat és olyanokat szeretne hallani, akik hozzá tudnak szólni a témához! Köszi...

2015. ápr. 23. 00:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Nincs rá szükség, nem leszel terhes.
2015. ápr. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ezért van a fogamzásgátló.. (a 7 napos szünetben is védett vagy..) ha rendesen szeded, minden nap belédélvezhet, nem kell esemény utáni. ráadásul a tabi és az esemény utáni nem hiszem, hogy jól kijönnének egymással.
2015. ápr. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2015. ápr. 23. 06:15
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy ezt írom, de egyáltalán tudod, hogy miért szeded a fogamzásgátlót? Mire jó ez egyáltalán?

Ez nem egy vitamin!!

Te írod, hogy nem egy 15 éves kis csitri vagy!! Miért, akkor mennyi vagy, 16, hogy egy ilyet egyáltalán fel mertél tenni? És tök sötét vagy azzal kapcsolatban is, hogy miért szeded egyáltalán a fogamzásgátlót!!


Mert akkor tudnád, hogy a fogamzásgátlónál beléd élvezhet a párod, és ilyenkor egyáltalán nem is szabadna eseményutánit bevenned!


Egyébként akkor minek szeded a tabit, ha nem élvezd beléd a párod? És ő ezt hogyan tolerálja?? Akkor ezek szerint ő is teljesen sötét lehet, mert ő sincs tisztában azzal, hogy tabletta mellett beléd élvezhet!


De felőlem nyugodtan menj az ügyeletre és tedd magad nevetségessé a tájékozatlanságod miatt!



Nos, akkor összefoglalva:

1. fogamzásgátló mellett beléd élvezhet a pasid

2. mivel szedsz tabit, eszedbe ne jusson eseményutánit bevenned

3. remélem ezek után már engeded bátran, hogy a pasid beléd élvezzen bármikor

4. felvetődik bennem az a kérdés, hogy ez egy kamu, mivel nem lehet valaki ennyire tájékozatlan, hogy azt sem tudja, hogy miért szedi a fogamzásgátlót!

2015. ápr. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!