Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Múlt héten hagytam abba a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlt héten hagytam abba a gyógyszer szedeset. Legkorábban mikor kezdhetnem el újra?

Figyelt kérdés
Szakitottunk a barátommal és múlt héten nem kezdtem el szedni az új levelet.Most pár hónapig biztosan nem fogom újra kezdeni,de a jövőben viszont majd szeretném.Legkorábban mennyi idő után kezdhetnem el újra? Vagy ha csak egy hónap kimarad az nagyon nem egészséges? Csak kíváncsi vagyok,köszönöm a válaszokat :)
2015. ápr. 18. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint, ha most jelenleg nincs kapcsolatod, akkor addig ne is kezd el szedni, míg nem lesz újabb.

Amikor lesz egy újabb pasi, akkor kezd el szedni, mikor úgy érzed, hogy az együttlétre is kerülne a sor, akkor az éppen soron következő menstruáció első napján. 1 hónap a biztonsági idő!

2015. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!