Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Még szűz vagyok, de ha eljön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még szűz vagyok, de ha eljön az ideje, fog. Gátlóval szeretnék védekezni. Lányok, hozzászólnátok?

Figyelt kérdés

Mindig is jobban izgatott a gondolat, hogy a páromat érezzem magamban, illetve hogy bennem menjen el, hogy érezzem (persze stabil párkapcsolatban). Úgy tudom, ezek a mai fogamzásgátlók már alacsony hormontartalommal rendelkeznek, mégis sok lány ellenzi ezt a fajta védekezést. Milyen mellékhatásai lehetnek egy mai, korszerű fogamzásgátlónak?

Igen, korom ellenére szégyenletesen keveset tudok az ilyesfajta dolgokról, de tapasztalatlan vagyok.

20/L



2015. ápr. 9. 21:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ami engem egy életre elriasztott a tablettától az a vérrög képző hatása. Ha volt trombózisos beteg a családodban akkor még nagyobb a veszély.
2015. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A korszerűek között is van olyan, amiktől totál tönkrevannak.


Méhszájsapka + naptár módszer + megszakítás.


A legjobb kombó, ha nem akarsz hormonozni. Szerintem.

2015. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%

20 évesen már nyugodtan.

Természetesen alapos orvosi vizsgálat (VÉRVÉTEL) után!

És félévente ismételve!

Lehet mellékhatása, amit azért nem jó nagyon elképzelni, mert akkor már érzed is, hogy jelentkezik.

De ha mégis jönne valami, akkor megint orvos, és másik szer kell.

2015. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Itt leírtam a pro és kontra érveket, olvasgasd:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

11. válasz

2015. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. ápr. 9. 21:50
 6/18 A kérdező kommentje:
Húha...inkább a gumi :/
2015. ápr. 9. 22:09
 7/18 anonim ***** válasza:
Melyik része rémített meg ennyire?:D
2015. ápr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Olvasd el a linkben a kommenteket...az egész úgy ahogy van.

Ezekről fogalmam sem volt...:/

2015. ápr. 9. 23:21
 9/18 anonim ***** válasza:
6%
Nekem mindig is menses problémáim voltak, 16 évesen felírtak egy gyenge, kevés hormontartalmú gyógyszert. Aztán lett 20 évesen barátom és felírtak "rendes" fog.gátlót. Én már régtől szedem. Mindig tudom, hogy mikor fog megjönni, mikor lesz vége, nincs mellékhatás :)
2015. ápr. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Legjobb megoldás ha elmész egy nőgyógyászhoz és elmondod neki, h nem szeretnél fogamzásgátlót szedni ezért meg ezért. Megvizsgál és ajánlani fog más fogamzásgátló módszert ami neked megfelelő. De a nemi betegségektől csak is a gumi véd. Sosem tudhatod a pasid kivel volt előtted esetleg nem e hordoz vlmit tünet mentesen.
2015. ápr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!