Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik olyan fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan fogamzásgátló tabletta, amit csak havi 1x kell bevenni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Injekcióról sok negatívat olvastam, de arról is írhattok személyes tapasztalatot.

Hüvelygyűrűtől óckodom.

Szülni nem szültem még.

Szedtem már fogamzásgátlót, de engem nagyon zavar, hogy mindennap be kell venni.

Interneten nem találtam rá jó megoldást.


2015. ápr. 17. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked az önmegtartóztás lenne a legjobb, nem gondolod?
2015. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
óvszer
2015. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hüvelygyűrűvel mi bajod?


Amúgy, van hormonális spirál is, azt felraknak (esetenként) nem szült nőknek is, 5 évig letudva az egész.

2015. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem létezik
2015. ápr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hüvelygyűrűtől én is tartottam, de ma már bátran használom. Nem érzem hogy bennem van. Kényelmes is, hisz nem kell minden nap bevenni.
2015. ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne félj a hüvelygyrűrűtől, ez kb az egyetlen megoldás, és nagyon kényelmes.
2015. ápr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!