Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 150 mikrogramm/ 20 mikrogramm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

150 mikrogramm/ 20 mikrogramm fog. Gátló tabletta? Többi lent.

Figyelt kérdés
Most ez akkor jó vagy rossz ? melyik jelzi a hormontartalmat ? Semmit nem mondott az orvos a gyógyszerről , viszont a barátnőmnek mondta a doki hogy alacsony hormontartalmút írt az övé 3 mg / 0,02 mg . nem igazán értem ..

2015. ápr. 15. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
10%

kedvesem !

150 mikrogramm =1,5 mg

20 mikrogramm=0.02mg



ez fájt

2015. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az milligramm, amit te mondasz utólag.

A mikrogramm jele: µg, tehát a görög mű betű. Így már érthető, nem?

2015. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
manapság mindegyik alacsony hormontartalmú,ne törődj a számokkal,szedd rendesen
2015. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy teljesen mindegy, hogy a tiédet nagyobb vagy kisebb szám jelzi, mert az nem ugyanaz a hormonkészítmény, a sárgatest eltérő. Az ösztrogén már nem annyira (0,02), abból kevesebb variáció van. 0.02 mindegyik, egyforma erősségűek, csak más a sárgatestkomponens
2015. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
"Kedves első" ! tisztában vagyok , hogy kell átváltani a problémám nem ez volt ! Hanem hogy nekem egy szóval sem mondta a doki , h az enyém alacsony hormontartalmú lenne !Életemben nem szedtem még, bocs h nem vagyok szakértő. Többieknek köszönöm , már tiszta :)
2015. ápr. 22. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!