Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 16 éves lánynak a Rigevidon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lánynak a Rigevidon 150 mikrogramm /30 mikrogramm bevont tabletta okozhat valami "kárt"?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, anyu adta a gyógyszert azzal az érvvel, hogy ő is 15 évesen kezdte el szedni orvos utasítása nélkül és semmi baja nem volt tőle azóta is itt van és él. Okozhat nekem valami problémát ez a gyógyszer? És ha igen akkor mit? Előre is köszönöm a válaszokat. :)
2012. márc. 25. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kihullik a hajad. :(
2012. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hogy mi ez, vagy hogy mire kell, de sztem elég felelőtlen anyukád van! csak úgy ad gyógyszert, mert ő se halt bele...de az nem biztos hogy rád is ugyanúgy fog hatni..szóval miért nem kérdezel meg szakembert?
2012. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kéne egy 16 évesnek fogamzásgátlót szednie, pláne úgy, hogy nőgyógyász nem is mondott rá semmit. 16 évesen még ne szedj semmilyen hormonkészítményt, mi a baj a gumival, ha már annyira szexelni akarsz?

Az, hogy anyukád meg már 15 évesen keményen dugatta magát, külön gratulálok.

2012. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A jövőben ne hallgass anyudra. Sajnos nem túl értelmes ember...
2012. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy egy embernek ennyi esze van.

Örüljön mint majom a farkának, hogy neki semmi baja nem lett tőle, de te tartsd magad távol tőle.

Ha tablettát akarsz (amiről mellékesen megjegyzem, hogy 16 évesen baromira nem jó ötlet), akkor menjél szépen orvoshoz és írass fel magadnak.

Anyádnak meg küldök két jókor pofont.

2012. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg hülye egy anyád van... Azért ha valakinek gyereke van, bizonyos fokú felelősségtudatnak kéne lenni, de semmi... Remélem, nem kezdted el szedni, nagyon megjárhatod! Legsúlyosabb esetben kapsz egy jó kis trombózist és belehalsz.
2012. márc. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Húha, ez nagyon nagy hormontartalmú bogyó! Nehogy bevegyél belőle akár 1 db-ot is!


Ha már tablettát akarsz, menj el dokihoz, aki ír fel olyat, amibe nincs ennyi hormon!

2012. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felborul a hormonháztartásod, nem lesz gyereked... folytassam még?
2012. márc. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!