Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tapasztalt valaki Mirena...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt valaki Mirena felrakása után pajzsmirigy problémákat?

Figyelt kérdés

Pajzsmirigy alulműködést, izületi probléma előfordul valakinél?

Esetleg akinek volt ilyen és levetette, rendbe jött?



2015. ápr. 9. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez is hormontartalmu, mint a tabi. Ugyanezek a tuneteim voltak. 2 eve abbahagytam es boldogan elek. Nekem a folytonos refluxtol az osszes fogam kilyukadt. A futast is abba kellett hagynom terdfajdalom miatt. Nagyon draga tanulo penz volt. Meg az is olcsobb lett volna, ha en vettem volna az ovszert mindig 14 even at. Most ujra tudok futni.es ujra boldog vagyok. Es a szexet is elvezem. N
2015. ápr. 10. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Mirena 100% hogy nem okoz Pm problémát, sajnálom :( de nem fog javulni az értéked sem a közérzeted és fogyni sem fogsz ha kiveteted! Endokrinologusnál voltál már? Gyógyszert szedsz már?
2015. jún. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!