Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális ez a Mirenanal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a Mirenanal?

Figyelt kérdés

5 napja tetettem fel a mirenat,akkor nagyon fájt,de amint elmúlt a fájdalom,egy kellemes, könnyed biztonságérzet lett úrrá rajtam.abszolút nem éreztem,nem fájt,toketesen boldog voltam vele.

Mígnem vasárnap este kicsúszott a vége,éreztem a kezemmel. Hétfőn elmentem dokihoz,visszanyomta egy steril tubus segítségével.


Azóta viszont égő érzésem van,picit pecsetelgetek is. A mehszajamat ha megfogom,akkor a bal szelenel erezni egy nagyon pici kemény részt. De nem úgy,mint amikor k kicsúszott,hanem éppenhogy csak egy pontocska,ráadásul nem Is a mehszaj közepén ahol a kis nyilas van, hanem inkább a nyilas szélén helyezkedik el.

nem tudom eldönteni,hogy ezt most megint a mirena legvege, vagy pedig lehet egy kis sebecske attól,hogy visszanyomta a doki, vagy csak a jelzoszal?


akinek van tapasztalata, kérem írjon. Köszönöm :)



2015. febr. 25. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

hogy tudsz benyúlni magadnak úgy, hogy megfogd a méhszájad? :o


menj vissza a dokihoz, hogy nézze meg jól van-e és kész

2015. febr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A mehszaját mindenki el tudja érni,nincs valami magasan.


Kösz a tanácsot,nyilván ezt fogom tenni,ha továbbra is igy marad. De azért a munkából se rohangalhatok el ketnaponta.

2015. febr. 25. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:
esetleg írj neki emailt,vagy telefonon érdeklődj...itt az oldalon kevés a spirálos tapasztalat sajnos
2015. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!