Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki segítene?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nagyon le szeretnénk feküdni, de korunkból adódóan ez nem egy egyszerű eset. Soha nem kaptam szexuális felvilágosítást, annyi tudásom van amit az internetről és az ismerőseimtől szereztem. Nagyon nem szeretnék semmilyen jellegű hülyeséget csinálni, ezért kérnék normális válaszokat! Mivel tehetnénk a legbiztonságosabbá a dolgot? Alap hogy gumit használunk, meg talán a naptármódszerrel valahogyan időzítünk, de én még mindig azt érzem hogy nem tudok valamit amin bukhat az egész.Valaki leírná nekem pontosan mire figyeljünk oda? Tényleg minden fontos lehet :S

2015. ápr. 1. 02:43
 1/5 opened paradise ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Elég a gumi,csak használjátok normálisan.

Ne maradjon benne levegő,ne éles tárggyal nyisd fel a csomagot,néha ellenőrizd menet közben és az elejétől fogva legyen rajtad.

2015. ápr. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

A koton megfog védeni a nem kívánt terhességtől meg attól is hogy élvezd a szexet, valamit valamiért.

Jó dugást.

2015. ápr. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hány éves vagy?

Ha rám írsz módomban áll minden kérdésedre válaszolni! :)

20/L

2015. ápr. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kétlem hogy a kotontól nem lehetne élvezni, köszönöm a válaszokat !
2015. ápr. 1. 16:12
 5/5 anonim válasza:
Ahány ember annyi szokás, én nem tudtam.
2015. ápr. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!