Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Angolna bőréből óvszer? SOS!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angolna bőréből óvszer? SOS!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most ismerkedtem meg egy lánnyal, akivel hamarosan ARRA kerülhet a sor, csak nem tudom, hogy milyen védő felszerelést használjak. Szerintetek egy angolna lenyúzott bőréből lehet készíteni óvszert? Arra gondoltam, hogy csomót kötök a végére, és méretre vágom. Azért érdekelne ez a dolog, mert latex allergiám van, és máshogy nem tudok szeretkezni. "Gumi" nélkül nem akarok. Olvastam arról is, hogy halhólyagból, meg kecskebélből is lehet készíteni, de szerintem ez nem túl higiénikus. Na meg az angolnabőr alapból nyálkás, így nem kell külön síkosítót használnom. Mit gondoltok, hogyan védekezzek? Kérlek segítsetek, mert sürget az idő! Előre is köszi a válaszokat!
2015. márc. 5. 17:00
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
te retek...
2015. márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!