Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Angolna bőréből óvszer? SOS!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angolna bőréből óvszer? SOS!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most ismerkedtem meg egy lánnyal, akivel hamarosan ARRA kerülhet a sor, csak nem tudom, hogy milyen védő felszerelést használjak. Szerintetek egy angolna lenyúzott bőréből lehet készíteni óvszert? Arra gondoltam, hogy csomót kötök a végére, és méretre vágom. Azért érdekelne ez a dolog, mert latex allergiám van, és máshogy nem tudok szeretkezni. "Gumi" nélkül nem akarok. Olvastam arról is, hogy halhólyagból, meg kecskebélből is lehet készíteni, de szerintem ez nem túl higiénikus. Na meg az angolnabőr alapból nyálkás, így nem kell külön síkosítót használnom. Mit gondoltok, hogyan védekezzek? Kérlek segítsetek, mert sürget az idő! Előre is köszi a válaszokat!
2015. márc. 5. 17:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
trololo..
2015. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Van latexmentes óvszer allergiásoknak
2015. márc. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet, mert még mosható is:XDDD
2015. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Már próbáltam azt is, de kiütéses leszek attól is :S
2015. márc. 5. 17:04
 5/21 anonim ***** válasza:
tescos szatyor meg szigszallag.
2015. márc. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mindenképpen természetes anyaggal szeretném megoldani, lehetőleg állati eredetűvel. A szatyor hülyeség. Csak komoly válaszokat várok! Köszi
2015. márc. 5. 17:14
 7/21 anonim ***** válasza:

Kecske béka bendő:DDD

Ha ennyire SOS akkor köttesd el magad, és akkor nem kell ilyesmi.

Nem fogsz találni lányt a földön aki ilyen szarokkal a farkadon le fog veled feküdni.

2015. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Ha érzed, hogy jön ..vedd ki és nyomd az arcára.
2015. márc. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
vagy fagyasztass le spermát és köttesd el magad.
2015. márc. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Komolyan az angolna nyálkás cuccát bejuttatnád a nő szervezetébe?
2015. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!