Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetek pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetek pharmatex hüvelytabletta és óvszer mellett?

Figyelt kérdés
Tudom lehetetlennek hangzik, szerintem is az, többször csináltuk már így és eddig még mindig megjött. Most viszont két napja késik. A mellem fáj meg duzzadt meg minden, de nem jön, viszont most jelenleg kicsit meg vagyok fázva és rettenetesen köhögök. Emiatt lehet, hogy késik? Egy nap lázam is volt, pénteken, azóta az nincs. Eléggé meg vagyok ijedve, csak magam sem értem miért, hisz a gumi sem volt lyukas, és még pharmatex is volt. Nyugtassatok meg.
2015. márc. 3. 10:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És még azt elfelejtettem mondani, hogy a barátom el sem élvezett :-)
2015. márc. 3. 10:16
 2/12 anonim válasza:

Már bocs de nyugtasd meg magad azzal hogy veszel egy tesztet. 500-1000 Ft-nál a nyugalmad többet ér!

És a megfázás miatt lehet hogy késhet annyi minden piszkálja a hormonokat! gyógyszert nem szedsz (antibiotikumot, fájdalom,lázcsillapítót)? mert az is bejátszhat.

egyébként szerintem akkor lehet baj ha nem időben tettétek fel a gyógyszert meg a gumit nem időben húztátok fel. (tehát olyan közelségbe kerültetek még a védelmezés alkalmazása előtt hogy az előváladékkal bekerülhetett spermium).

2015. márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2 nap késés az még semmi... Majd ha 2 hetet késik,akkor kezdj aggódni.
2015. márc. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A tablettánál kivártuk a 10 percet, óvszer előtt kezet mostunk és mindjárt felkerült.
2015. márc. 3. 10:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Igy nem valoszinu, hogy terhes vagy. A menstruacio keshet egy kis idegeskedes miatt is. Vagy ha huzamosabb ideig hiDegben vagy. ( erdtsd: 17 fok van a szobadban.) probald meg az aviva tornat. Az meghozza. N
2015. márc. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak nem valószínű? :-( nagyon félek..dehát ennyi védekezés meg odafigyelés mellett lehetetlen, úgy gondoltam. Nem kerültünk végképp olyan kapcsolatba védekezés előtt, amivel spermium kerülhetett volna belém. Mindig nagyon odafigyelünk! Gumit is felfújtuk utánna, kicsit sem sérült, és csak előváladék került bele, + még pharmatex is. És végképp nincsennek terhességre utaló jelek. Tesztet meg nem tudok venni, mert betegen fekszek.
2015. márc. 3. 10:37
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért nem élvezett el? (Ha már duplán is védekeztek.)

Egyébként nem hinném, hogy terhes vagy.

2015. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És még annYi, hogy szedek néha lázcsillapítót és köhögés ellen cseppeket, ha ez valamiben befolyásolja.
2015. márc. 3. 10:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Eleg egy kis aprosag es a hormonrendszer maris megzavarodik. N
2015. márc. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-) nem is értem mitől félek, hisz sehogy sem kerülhetett belém spermium, ennyi védekezés meg elővigyázatosság mellett. Egyébként azért nem élvezett el, mert én hamarabb elélveztem és be is fejeztük.
2015. márc. 3. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!