Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetek pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetek pharmatex hüvelytabletta és óvszer mellett?

Figyelt kérdés
Tudom lehetetlennek hangzik, szerintem is az, többször csináltuk már így és eddig még mindig megjött. Most viszont két napja késik. A mellem fáj meg duzzadt meg minden, de nem jön, viszont most jelenleg kicsit meg vagyok fázva és rettenetesen köhögök. Emiatt lehet, hogy késik? Egy nap lázam is volt, pénteken, azóta az nincs. Eléggé meg vagyok ijedve, csak magam sem értem miért, hisz a gumi sem volt lyukas, és még pharmatex is volt. Nyugtassatok meg.
2015. márc. 3. 10:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy terhes! Amúgy szerinted neki jó, hogy nem élvezett el?
2015. márc. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Elélvezett utánna, csak nem bennem.:-)
2015. márc. 15. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!