Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvelytabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvelytabletta mellett megszakításos közösülés vagy sem?

Figyelt kérdés
a párommal nem szeretnénk még babát , de a kivizsgálások , meg az 5ezres árkategória sem tartozik most hozzánk , ezért választottuk a hüvelytabit és nem tudjuk most , hogy elmehet-e bennem vagy sem . nem tudom , h számít-e valamit de legutóbb amikor voltam a nőgyógyásznál azt mondták,hogy gyenge a petefészkem . előre is köszönöm ♥ 16/L
2010. jún. 30. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
inkább megszakításossal együtt használd a hüvelytablettát, úgy a legbiztonságosabb(persze ha nem akartok gumit), amugy én olvastam fórumon h van aki nem szakitja meg és nem lett terhes már évek óta de sose lehet tudni én nem mernék kockáztatni.. úgyh sztem együtt használjátok a kettőt:)
2010. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Uhh, semmiképp ne csináljátok megszakítás nélkül!! volt itt régen egy lány, aki pont 16 éves volt, és nagyon sírt, mert terhes lett a pharmatex mellett, nem szakították meg a barátjával a közösülést. szegény nagyon ki volt:S

én ezt a módszert még megszakítással sem ajánlom. ami a gyógyszer árát illeti, van már korszerű tabletta 4000 ft-ért is, és ha utánaszámolsz, ennek 3 havi adagja olcsóbban kijön mint a pharmatex. a kivizsgálásba meg nem fogsz belehalni, annyi az egész, hogy egy reggel elmész szépen a laborba és vesznek egy kis vért, meg leadsz egy kis pohár pisit és kész. nekem 1 óra alatt megvolt utána 1 héten belül megvolt az eredmény is.

2010. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

én már annyi vérvételen és vizelet vizsgálaton voltam , hogy meg sem tudom számolni . és annyira utálom :S

a legutóbbi vérvételtől zöld volt az a hely és még körülötte egy pöppet és csúnya volt nagyon :S

2010. jún. 30. 14:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát most erre mit mondjak? ha felelősségteljesen akarsz szexelni, akkor a legbiztosabb módszert választod és vállalod az esetleges ezzel járó kellemetlenségeket (vérvétel..stb) egyébként az egészségügyistől függ, hogy veszi le a vért, én voltam olyannál, akinél meg se éreztem a tűt, de olyannál is, akinél nekem is belilult a helye és napokig fájt. de ki lehet és ki kell bírni az egészséged érdekében. ne legyél már ennyire gyerekes.
2010. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok gyerekes .nyilván elmegyek ... ha eddig elmentem az ilyen fajta kivizsgálásokra akkor nyilván most is elfogok -.-" ... csak egyszerűen gyűlölöm . ezt írtam . nem kell kifordítani a szavamat . kössz . és nem az volt a kérdés , h menjek-e vérvételre , hanem az , h elmehet-e bennem vagy sem , mert mindenhol mást és mást írnak ... deh m1 . azért köszy ♥
2010. jún. 30. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:

én a patentex ovalt javaslom neked,megszakitással,az jobb mint a paharmatex!

amugy ne szedj ilyen fiatalon tabit. Nem tesz jót.

2010. júl. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Óvszer esetleg? Azzal mi a baj?...

Pharmatex csak megszakítással és naptármódszerrel együtt hatásos, de akkor sem annyira, mint a fogamzásgátló és az óvszer.

De én 18 év alatt fogamzásgátlót se nagyon engednék, de ez már magán vélemény. Szerintem 18 éves korodig használj gumit.

2010. júl. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igen ... én se szeretnék fogamzásgátlót . de áhhh . :S

majd eldől mi lesz :/

2010. júl. 1. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!