Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Angolna bőréből óvszer? SOS!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angolna bőréből óvszer? SOS!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most ismerkedtem meg egy lánnyal, akivel hamarosan ARRA kerülhet a sor, csak nem tudom, hogy milyen védő felszerelést használjak. Szerintetek egy angolna lenyúzott bőréből lehet készíteni óvszert? Arra gondoltam, hogy csomót kötök a végére, és méretre vágom. Azért érdekelne ez a dolog, mert latex allergiám van, és máshogy nem tudok szeretkezni. "Gumi" nélkül nem akarok. Olvastam arról is, hogy halhólyagból, meg kecskebélből is lehet készíteni, de szerintem ez nem túl higiénikus. Na meg az angolnabőr alapból nyálkás, így nem kell külön síkosítót használnom. Mit gondoltok, hogyan védekezzek? Kérlek segítsetek, mert sürget az idő! Előre is köszi a válaszokat!
2015. márc. 5. 17:00
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem mondanám meg neki először. Úgyis sötétben csinálnánk.
2015. márc. 5. 17:28
 12/21 anonim ***** válasza:

Persze, és ha nem szednéd le a nyálkát róla meg stb...akkor az olyan büdös lesz hogy egyből észreveszi.

De tudom, te a tóparton fogod megdugni.

Te egy idióta vagy aki unatkozik!

2015. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Te vagy az idióta! Ha citromos, vagy szódabikarbónás vízbe rakom, akkor az elveszi a szagát. Ha nem értesz hozzá, akkor inkább ne írj.
2015. márc. 5. 17:39
 14/21 anonim ***** válasza:

Jó de az elején azt írtad hogy nem kell sikosító mert nyálkás....akkor ha citromos vízbe mosod az lejön.

Saját magad égeted csak le te tuskó!!!!!

2015. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Pont hogy te vagy a tuskó. Beszélj már normálisan légy szíves! Nem gondoltam,hogy a citrom leoldja a nyálkát. Akkor marad a szódabikarbóna.
2015. márc. 5. 17:47
 16/21 anonim ***** válasza:

A szóda bikarbóna még előbb lemarja.

te csak kamuzol azért vagyok ilyen, mert utálom az ilyet, főleg ha ennyi oltás utánn sem látja be az illető hogy nincs értelme.

2015. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
remélem úgy húzod fel az angolnát h még él, és leharapja a farkad...
2015. márc. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A legjobb a sziloplaszt! Ha megköt rajta 100%ba véd!
2015. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Kezdem azt hinni, hogy tényleg meg fogja csinálni....
2015. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat :) Ma a húsboltban vettem disznóbelet, alig várom,hogy kipróbálhassam :) :)
2015. márc. 6. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!