Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nőcsábásszal lenne dolgom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőcsábásszal lenne dolgom vagy csak barátságos?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akin úgy vettem észre hogy tetszem neki, régen folyton figyelt, kereste a társaságom, néha egy-egy bókot is megejtett, volt hogy haza is hozott. Ez után úgy vettem észre hogy került egy darabig. Mostanában elég sokat van egy nő társaságában. Oda szokott jönni beszélgetni mindig valami kis hülye indokkal ha látja hogy ráérek, én csak elég ritkán megyek oda hozzá csak úgy.Valamelyik nap is ok nélkül arra jött amerre én szoktam ülni, holott arra semmi dolga sem volt és az a nő is arra jött és hozzáért a nő mikor elment mellette. Meg megállt beszélgetni a nő asztala mellett ez a pasi elég közel hozzá és neki támaszkodott az asztalának és kiszúrt már messziről és odaköszönt vagy 10 méterről. Ez a nő meg mindig úgy néz rám hogy ölni tudna a szemével. Legutoljára mikor találkoztam a pasival levegőnek nézem csak egyszer pillantottam rá a szemem sarkából, akkor is ezzel a nővel volt és odalépett hozzám beszélgetni, meg tett egy csipkelődős megjegyzést is rám miközben beszélgettünk.
2015. febr. 26. 09:42
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Két vasat tart a parázsban, tetszene ha konfliktusotok lenne miatt :D lehetne belőle jó film
2015. febr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

* miatta - a másik "vas" miatt

Ő a vasrúd ti meg a...

Fogamzásgátláshoz mért került? Két bébi is készült :P

2015. febr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én levegőnek nézem most, köszönök neki e ennyi, meg ha odajön beszélgetek vele. Lehet nyugodtan ezé a nőé, de az a poén hogy van barátnője a pasinak.
2015. febr. 26. 09:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Véletlenül rossz kategóriába tettem bocsi, én is most vettem észre.
2015. febr. 26. 09:51
 5/5 anonim ***** válasza:
túl sokat kombinálsz
2015. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!