Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem vagyok barátságos?

Miért nem vagyok barátságos?

Figyelt kérdés

Hülyén hangzik a kérdés, de megpróbálom kifejteni.


15 éves fiú vagyok, tavaly szeptemberben kezdtem a középiskolát. Full új osztálytársak.

Én mindig is a csendesebbeknél is csendesebb voltam, most is az vagyok. Szóval, ha nem hívnak/kérdeznek akkor én nem kérdezek...stb. Kivéve a legelején, amíg nem találok 2-3 embert, akikkel jóba leszek, ők úgymond "bent tartanak az osztályban". De ha őket már "megszereztem", utána a többiek nem különösebben érdekelnek. Szóval, ha odajönnek beszélgetni, és van konkrét dolog ami érdekli őket, akkor oké (természetesen csak akkor, ha nem rólam van szó, magamról általában nem-igen válaszolok senkinek). Nos, tökéletesen működött ez a tervem mindenhol, kivéve a középiskolában.

A probléma az, hogy mivel lesz@rok mindenkit és igazából mindent, ezért negatív energiákat sugárzom és ezt a többiek megérzik (i guess). Néha volt aki próbálkozott az elején pár poénnal, de egyáltalán nem voltak viccesek a viccek... erőltetve pedig nem tudok nevetni. Szóval, nála megbuktam..


És valahogy azt veszem észre, hogy minden lány az osztályban úgy van vele, hogyha valaki nem nevet az egyébként egyáltalán nem vicces közösségi poénokon, nem mondd vicceket (tudnék, de minek mondjak?), nem kezdeményez, lesz#rja a közösségi dolgokat, akkor azzal az illetővel nem kell különösebben kedvesnek lenni.

Mármint az alap elvárható kedvesség megvan, de ezen felül nem kell.


miért?


2015. febr. 18. 19:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha pedig egyszer megpróbálnék közösségbe jópofizni vagy úgy jön le a poén, hogy én egy gyökér vagy, vagy beégek.
2015. febr. 18. 19:48
 2/4 anonim ***** válasza:

"tervem"

ez nem terv! bár ha az a terved, hogy gyáva légy konfrontálódni, kizökkenni a komfortzónádból, hogy megmérettesd magad...

lényegtelen az alibi! gyáva szar vagy és kész.

2015. febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké.
2015. febr. 18. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem sikerült szocializálódnod az osztályodban. Szar ügy.
2015. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!