Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek fel tudnék szedni...

Szerintetek fel tudnék szedni egy csajt akivel párszor már elbeszélgettem kedves volt barátságos de semmi több? Osztálytársam. Hogy elegyedjek beszédbe vele? Akár facen akár élőben?

Figyelt kérdés
2015. febr. 17. 20:49
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem a legfontosabb, ha egy lányt meg akarsz "szeliditeni", hogy eleinte torekedj a vele valo baratsagra :) ferkozz a bizalmaba, kedveskedj neki, bokolj, egyre tobb. Szerintem folytass vele meg par ilyen beszelgetest, es ha latod rajta, hogy erdekli a szemelyiseged, alar ossze is ulhettek egy finom teara. Semmi nem lehetetlen, siman osszejohet a dolog.
2015. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Zöld kéz!! :) De hogy kezdjek el vele beszélni?? Szia aztán? Mondjuk Facen vagy suliba? Tényleg egyenlőre csak barát akarok vele lenni
2015. febr. 17. 20:58
 3/5 anonim válasza:
Sztem ha akarsz a lánytól vmit akk mond meg neki. Ne csinálj úgy mintha nem tetszene neked a csaj mert akk azt hiszi h csak haver akarsz neki lenni. Ink mond meg neki. Ha. nem tudod h h akk menny oda hozzá és csókold meg. De csak akk ha te komolyan gondolod nemúgyh együtt vagyunk meg jampizunk 1 hètik oszt sajt. A lány kocsit meglepődik de hidd el h lesz hatàsa. Én làny vagyok. Tudom mit irok. Fogadd meg a tanácsom. Nekem sűrűn van igazam.
2015. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megnézem azt a fiút aki odamegy 15evesen és randomra megcsokol egy lányt..
2015. febr. 20. 22:29
 5/5 anonim válasza:
Ha szereti az a fiú és komolyan gondolja akkor miért ne ?
2015. febr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!