Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mennyire káros...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire káros fogamzásgátló tablettát szedni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 19. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ezt nem itt kéne megkérdezned a 16 éves kislányoktól, a 30 éves eladónőktől és az 55 éves kamionsofőröktől, hanem el kéne menned a nőgyógyászodhoz és rutin kivizsgálás keretében megkérdezni tőle.
2015. febr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, ha a párom mesterséges hormonokkal rombolja a szervezetét.
2015. febr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Manapság már nincsen olyan horribilis hormontartalma a tablettáknak, mint régebben. Akkor sokkal károsabb volt. Ha a nőgyógyász megfelelően kivizsgál és megalapozott döntést hozva ír fel neked egy bizonyos tablettát, aminek a szedése során nem észlelsz mellékhatásokat, akkor én nem mondanám károsnak.
2015. febr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

"nőgyógyász megfelelően kivizsgál és megalapozott döntést hozva ír fel neked egy bizonyos tablettát"


A nőgyógyász ()és általában egyik orvos sem) nem ez alapján dönt. Annak a készítményét írja fel amelyik gyógyszercég többet jattol neki :-P

2015. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hiába pontoztátok le az utolsót, igaza van. A nőgyógyász csak azt tudja kideríteni, hogy szedhetsz-e tablettát (vese-, májfunkciók értéke alapján). Járnak hozzájuk orvoslátogatók elég gyakran, van, amikor nyaralást fizetnek nekik...
2015. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!