Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért hagyja sok nő, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyja sok nő, hogy a férfi rákényszerítse a fogamzásgátlót? Ilyenkor miért nem szakítanak?

Figyelt kérdés
Azt nem értem, hogy a lány ha nem akar szedni, miért nem nyitja ki a száját és ha kényszerírik, de ő nem akarja, miért is nem dobja ki a "párját". Egy kérdésnél olvastam, hogy még a pasi volt kiakadva, hogy a nő nem szedhet, márpedig van ilyen. Az más, ha közösen megegyeznek róla, de én szakítanék ebben az esetben. Miért természetes, szinte elvárt egy kapcsolatban a tabletta?

2015. febr. 14. 15:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Ki tudja, de már isten bocsássa meg az a lány hibája.
2015. febr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
Azért lássuk be, ha az ember lánya szerelmes, nem olyan egyszerű, mint itt dobálózni az "akkor szakíts" tanácsokkal.
2015. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert ők a másoknak megfelelni vágyásból kapják a megerősítést, hogy fontosak.
2015. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert szerelmesek, meg nehéz normális pasit találni, meg annyira nem érzik veszélyesnek a tabit, kapcsolatfüggők, stb.
2015. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Ez a gond a mai párkapcsolatokkal, ha már egy kis probléma adódik mindenki szakítani akar ahelyett hogy megbeszélnék vagy rendeznék...
2015. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Kittikenek igaza van. Es te milyen alapon kényszerítened ra a pasira a gumit? O sem koteles hasznalni. Sot, hogy csak o allja az arat...
2015. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kompromisszum.
2015. febr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4%
Miért a férfinak szerinted jó gumiban szexelni? van aki nem birja, nem kényelmes, meg drága is. Azok a nők akik még nem próbálták honnan tudnák hogy náluk lesz-e mellékhatás? egyszerűen csak rámondják hogy az káros, ők nem szedik. Én azt mondom tenni kell egy probát és ha nem válik be a barátnőmnek, lesznek mellékhatásai a gyogyszernek akkor nem erőltetném tovább de sok nő tényleg csak hisztizik emiatt mert még nem is próbálta de már negativ véleménnyel vannak róla.
2015. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát amíg ti csak felhúzzatok a gumit, akkor max. leveszitek, ha nem jó, de a fene se szórakozna a szervezetével meg hormonrendszerével, én ki se próbálnám ha nem akarnám az tuti.
2015. febr. 14. 18:10
 10/15 anonim ***** válasza:
és ha a férfi allergiás a gumira? milyen jogon rakatod rá?
2015. febr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!