Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Barátnőm még december közepe felé 72 órás tablettát vett be, mert kiszakadt a gumi és benne mentem el.

Azóta nem jó a ciklusa, és jelenleg már nagyon sokat késik.

Szeretne fogamzásgátlót szedni, de ezt úgy kell elkezdenie, hogy mikor megjött neki. De nem jön meg neki.

Szóval 72 órás tabi után, mikor érdemes elkezdenie szedni a fogamzásgátló tablettát?


2015. febr. 11. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Minél előbb érdemes mert a fogtabi rendbehozza a hormonháztartását ami alap esetben több idő lenne :)
2015. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor kell elkezdenie mikor megjön, előtte semmiesetre sem. Szóval várjatok türelemmel.

Viszont a 72 órás tabi tájékoztatóján rajta van, ha több mint 5 napot késik, akkor orvoshoz kéne fordulni.

Én mikor legutoljára bevettem, nekem 1 hétre rá megjött. Egy blogon kb 10 napot írt. Szóval, ha azóta nem jött meg akkor illene orvoshoz fordulnotok.

2015. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem megy el nőgyógyászhoz,aki megmondja, hogy mit lehet tenni,akkor nincs mit tenni :)
2015. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!