Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex közben kiszakadt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben kiszakadt az óvszer. Mekkora eséllyel jelentkezhet valamilyen egészségügyi probléma?

Figyelt kérdés

A barátnőm egyből észrevette, amikor kiszakadt, szóval csak egy pár pillanat volt.


Mekkora eséllyel kaphattunk el egymástól valamilyen nemi betegséget? (herpesz,tripper,HIV)


Tudom bizalmatlan dolog ilyet kérdezni, de nem régóta vagyunk együtt.


2015. jan. 7. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

A nemi betegség valószínűsége a balf***ság függvény integrálásával kapható meg, ahol az integrálási határok 0 és 999 (a hülyeséged szintje).


Tehát:


P=int_0^999 sin(e^b)db=0,6247


Vagyis az esély a megbetegedésre 62,5 %, szóval jobb ha felkerestek egy orvost.

2015. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, fogunk menni orvoshoz, de néztem, hogy pl. HIV tesztet 4 héttel utána kell csináltatni és egy hónap alatt van kész, szóval addig a két hónapig szerettem volna némi érdemi információt.
2015. jan. 7. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogyhogy felmerült ez a kérdés bennetek?

Talán valamelyikőtök beteg?

Ha mind a ketten egészségesek vagytok és ezt tudjátok is, akkor szerintem fölösleges ezen problémázni.

Inkább remélem a barátnőd vett be eseményutánit a terhesség elkerülése végett, ha szükség volt rá.

2015. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát menj el 6 hét múlva teljes vizsgálatra
2015. jan. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok...bocs am a lenéző válaszért csak nem értem hogy ilyet miért gyakorikérdéseken kell kérdezni..mennyi eséllyel..honnan tudjuk?..


De szerintem tényleg érdemes kivizsgáltatni magatokat biztos ami biztos és jobban vigyázni ezntúl :D

2015. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!