Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor felületesen alszom,...

Mikor felületesen alszom, gyakran hallucinációra ébredek fel. Ez egészségügyi probléma lehet?

Figyelt kérdés
Van amikor csak lassan kinyitom a szemem alvás közben és dolgokat látok - amit már megszoktam, de van amikor alvásból felugrok és a levegőbe ütök, mert azt hiszem, hogy valami közeledik felém. Ma hajnalban beleütöttem a falba és eltelt 2-3 másodperc mire felébredtem utána.

#hallucináció #felületes alvás
2014. dec. 4. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele, vannak akik hajlamosak az ilyesmire, pl. öcsém is mindig ilyen volt, amikor felébred szerintem 1 percet kb. nincs magánál és ő is szokott hadonászni, meg magában beszél álmában, szerintem nem jelent semmit, legfeljebb azt, hogy ideges, stresszes vagy.
2014. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!