Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátlót váltok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátlót váltok, újra jelentkezhetnek a mellékhatások?

Figyelt kérdés

Lindy20ról Symicia tabira váltok a jövőhéttől. Amikor elkezdtem a lindyt, egy hónapig pecsételtem, életem elso hónapja volt taxival. Valamint a melleim is megnőttek, 75Dsek lettek, ami miatt nehezebb szép melltartót találnom, és hátfájással küzdök. Ha tabit váltok akkor ugye nem fogok újra pecsételni, és a mellem sem fog megint nőni, ugye? Ezek csak az elso használatkor jelentkeznek?

A váltásra egyébként a lindy okozta hangulatingadozások miatt határoztam el magam.



2015. jan. 3. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Te komolyan ennyire buta vagy? Már bocsánat...


A különböző tablettáknak különböző mellékhatásai lehetnek, így elképzelhető, hogy ugyanezek a dolgok történnek a másik tablettánál is, de az is, hogy teljesen más mellékhatások lesznek. Ez nem úgy működik, hogy valamit elkezdesz szedni, keresztülmész egy előre leírt procedúrán, és ha később váltasz, akkor már semmi bajod nincs, mert előtte szedtél mást...

2015. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!