Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma este 7-kor bevettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este 7-kor bevettem a fogamzásgátlót, de 9 óta folyamatosan megy a hasam! Ha beveszek mégegyet, akkor nem lehet gáz?

Figyelt kérdés

Tegnap egyutt voltam a barátommal, és elment bennem!

Valamint, ha beveszek most mégegyet, akkor ugye el kell kezdenem a következő levélből egyet a 21. Napon. Nem lehet, valahogy kiküszöbölni, hogy ne kelljen mostmár minden hónapban a következő havit megkezdeni a 21. napon?


2015. jan. 2. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Minek vennél be még 1-et???
2015. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 To7ka ***** válasza:

Nekem úgy tűnik Te nagyon kihagytad azt a részt, amikor a nőgyógyász elmagyarázta mit hogy (már ha egyáltalán voltál), és a mellékelt betegtájékoztatót is eltüzelted. Olyan összefüggéstelen dolgokat írtál le... Meséld el inkább anyucinak, és ne szexelj (pláne nem gumi nélkül).


Késő utólag bevenni a fogamzásgátlót, ha eddig szedted folyamatosan nem lesz hasmenéssel összefüggés. Nem mellesleg, véletlen nem a hashajtót szeded? Ne szedj be egy nap több tablettát, ne akarj kiküszöbölni dolgokat a fogamzásgátló tabletta szedésével, mert az konkrétan úgy lett kitalálva... Jaj te jóég már megint..

2015. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azert vennek be megegyet mert a betegtajekoztatora az van irva, hogy hasmenes ha a bevetel utan 3-4 oran belul tortenik akkor nem tudott felszivodni a tabletta, es ez olyannak felel meg, mintha nem vettem volna be, de nem telt el 12 ora azota amiota bevettem.

Kedves utolso ugy latom te nem vagy tisztaban a dolgokkal. Ez az alpari stilus teged minosit. Nem 15 eves vagyok es eddig meg nem tortent ilyen velem, azert vagyok tanacstalan.

2015. jan. 2. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:

A hasmenéssel úgy van összefüggésben,jogy ha a bogyó beszedése után pár órán belül hasmenése van az embernek akkor nem garantált a felszívódás (kvázi mintha aznap be sem vette volna). A betegtájékoztató azt javasolja,h ilyenkor pótolni kell a másik levélből.


Várj egy kicsit még amíg elmúlik a hasmenés és vegyél be egy új bogyót.

2015. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom kedves utolso!
2015. jan. 2. 22:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Velem is előfordult már ilyen. Nekem van egy plusz levél bogyó, ilyen esetekre, abból szoktam bevenni,ha pótolni kell.
2015. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!