Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mit tegyek? Megemlítettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Megemlítettem a fogamzásgátlót a barátnőmnek, csúnyán összevesztünk.

Figyelt kérdés

Szóval csak megemlítettem neki, hogy esetleg szóba jöhetne-e. Erre nekem ugrott, és úgy kiabált, ahogy még sose hallottam, hogy mit képzelek magamról, hogy ő mérgezze magát meg hogy lehetek ilyen önző. Ordítva mondta, ha még egyszer szóba hozom neki azt a szemetet, akkor inkább szakítsunk. Tényleg durva volt, mintha csak megölni akartam volna.


Mit tegyek? Ilyennek még nem láttam őt. Ha tudom, hogy így reagál, szóba sem hoztam volna. Nem akarom eröltetni, de gumizni se állandóan, megszakításról meg megint hallani se akar...



2015. jan. 1. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ööö, kövezzetek meg, de én megértem a nőjét. Szar akar tablettákat rágni...
2015. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Hát a reakciója durva volt, de igaza van. Ne mérgezze magát senki ilyen szrral. Keressetek más módszert, nem csak ez a 3 létezik ám...
2015. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Gyerek még,ha említésből azt hitte, hogy valójában parancsolsz neki :)


Szerintem te is tudod mit kell tenned :) (dobd ki)

2015. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát erősen elgondolkoztam a szakításon. Én nem eröltetni akartam, egy bocs de én ezt nem akarom is elég lett volna. Üvöltözés helyett,
2015. jan. 1. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyilván rosszkor voltál rossz helyen. Kétlem, hogy derült égből villámcsapás volt - nagyban ölelgetitek egymás és két simi között benyögsz ilyet.

Heves reakció volt, de egyszer kétszer elmegy az ilyen. Szerintem nem akart ilyen indulatos lenni.

2015. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen igaza van :)

Gondolom a mellekhatasait nem tudod..


Plusz 100bol 35 no megszakitasossal lesz terhes.

2015. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az megérthető, hogy nem akar tablettát szedni. Ha szeretnéd, akkor szívesen felsorolom a hátrányait, mert bizony nem csak előnyei vannak. És néha lehet veszélyes is.


Az viszont nem normális, hogy ilyen miatt kikel magából és üvöltözik. Ez még akkor sem elfogadható, ha volt valami negatív tapasztalata a tablettával. Egy értelmes ember normálisan is el tudja mondani, hogy nem szeretne valamit, és esetleg megindokolni is.


Ha mindenképpen együtt tervezitek a továbbiakat, akkor kompromisszumot kell kötni. Te nem akarsz óvszert, ő nem akar tablettát. Keressetek olyan megoldást, ami nem is gumi, nem is tabletta, de lehetőleg biztonságos és jó eséllyel nem esik mellette teherbe.

Elárulom, létezik ilyen megoldás. És nem, nem a megszakítás az önmagában. Ugyanis az (önmagában alkalmazva) nem megbízható. 100 nőből egy év alatt 40 teherbe esik mellette (védekezés nélkül 80).


Emberek vagytok bakker, nem állatok. Kommunikáció, az a titka mindennek. Ha erre a barátnőd nem képes, akkor nem biztos, hogy erőltetni kell ezt a kapcsolatot.

2015. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!