Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van aki használ HarHleight...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cipcsi kérdése:

Van aki használ HarHleight fogamzásgátlót és segítene?

Figyelt kérdés

Egy hete szedem (Azért kezdtem el szedni,mert erős menstruációs fájdalmaim voltak és sokszor rosszul voltam menzi miatt, valamint jelenleg tartós kapcsoaltban élek)és kb. a 3.-4. napon elkezdett fájni a fejem, alhasam és a melleim. Tegnap nagyon fájtak a melleim és a fejem is de ezek a tünetek mára elmúltak (azt mondták, hogy csak azért van, mert a testemnek hozzá kell szoknia a fogamzásgátlóhoz. Ma fogom bevenni a 7. tablettát, a fejem csak enyhén fáj, a többi tünet elmúlt viszont elkezdett fájni a a jobb combom. Ez is a tabletta mellékahtása lenne?

A nőgyógyász azt mondta, hogy akkor hagyjam abba, ha megdagadnának a lábaim vagy erős mellkasi fájdalmat éreznék. Ilyen mellékhatásokról egy szót szem szólt, csak annyit modnott, hogy az első 3 hónapban jelentkezhet barnás vagy rózsaszines folyás illetve kisebb vérzés. Abban az esetben menjek vissza,ha erősebb vérzés lépne fel.

Hagyjam abba a tabletta szedését?

Mivel a menstruációm első napján kezdtem el szedni kb. 3-4 napja múlt el a menzeszem és ha abbahagyom most a tablettát, akkor elméletileg pár napon belül újra megjön, nem?

Valaki tudna nekem segíteni??



2014. dec. 25. 20:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!