Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok egy kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy kapcsolatban mennyi időnek kell eltelnie, hogy fogamzásgátlót kezdjetek szedni?

Figyelt kérdés

Már 2 hónapja együtt vagyunk és nagyon unom az óvszert, szeretném ha végre áttérne a barátnőm fogamzásgátló, hogy például beleélvezhessek és simán hogy ne kelljen óvszert húznom.


Nektek 2 hónap elég egy kapcsolatban, hogy fogamzásgátlót kezdjetek szedni?


Vagy ti mennyi idő után kezdenétek el?


2014. dec. 25. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem szednék semennyi idő után, nem tenném magam tönkre.

Nekem jó pl a megszakításos, meg követem a ciklust, mikor van peteérés, komoly kapcsolatban ha nem azok a napok vannak, bent hagyhatja.

De gyógyszerezni biztos nem fogok.


Gondolj a barátnődre is, ne csak magadra.

2014. dec. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Soha nem szednék fogamzásgátlót. Az méreg.
2014. dec. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég lenne két hónap, de azzal a feltétellel, hogy elmegyünk kivizsgáltatni magunkat nemi betegségekre.
2014. dec. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Semennyinek, én sem szeretem az óvszert.
2014. dec. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1. és 2.:

De akkor az óvszer nélküli szex lehetséges nálatok, igaz? (Illetve az 1. írta, hogy neki igen.)


3:Bár fiatal vagyok és egy kézen megszámolható partnerem volt még, de ha ez lenne az ára azt elfogadnám.


4: Király!

2014. dec. 25. 16:06
 6/11 anonim ***** válasza:
attól függ, mennyire bízunk egymásban és mennyire tűnik komolynak a kapcsolat. ha érezném a fiún, hogy komolyan gondolja, akkor oké lenne, de ha csak ilyen ismerkedősebb fázis lenne még, akkor korai.
2014. dec. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi már több mént 1 éve együtt vagyunk, és mostanában kezdünk gondolkodni a dolgon. Gumi kényelmetlen, sose szerettük és drága is, másban nem nagyon hiszek, de 18 évesen kockáztatni se akarok.
2014. dec. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát én kapásból úgy fél évet mondtam volna, de lassú típus vagyok, és én magam nem szedek és nem is szednék.


Mivel a jelenlegi párommal nagyon régóta ismertük egymást mielőtt összejöttünk és megvolt a bizalom, nem óvszereztünk sokat (csak az első pár alkalommal), utána áttértünk hüvelyen belüli spermaölő kúpra. Ez viszont gyengébb védelmet ad, mint a gyógyszer vagy az óvszer, úgyhogy csak azoknak ajánlom jó szívvel, akiknél nem katasztrófa, ha becsúszik a baba. Nálunk minden meglenne hozzá, csak még halasztanánk kicsit a bébi-projektet.

2014. dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Joe.38 ***** válasza:
Gyógyszart? Feleségem soha nem szedett. Nem is hagynám. elhízik, csontritkulása lesz, stb.Az méreg. Popsiszexel megoldottuk. szabadon lehet spriccelni. Mindenkinek felszabadult érzés.
2014. dec. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9:


Ez még meg sem fordult a fejemben :D

2014. dec. 26. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!