Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi az, hogy egyeseket rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, hogy egyeseket rá lehet erre kényszeríteni?

Figyelt kérdés

Mostanában több olyan kérdést is olvastam, hogy lányokra, nőkre a "párjuk" kényszeríti rá a fogamzásgátló tabletta szedését.

Csak én érzem úgy, hogy ezek a "férfiak" csak és kizárólag a saját kényelmükkel törődnek?

A következményekbe nem gondolnak bele?

Mert nekik úgy kényelmes, meg "olcsó"...

És a sok hülye nő, akinek megér annyit a "béke" meg a "nyugalom" meg a hülye pali, hogy képesek is szedni...



2014. dec. 17. 20:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem aki kényes,nincs tapasztalata,nincs önkontrollja,tapasztalatlanság,önzőségből tablettázni akar. Persze megértem,mert aktív,rendszeres szexuális életnél a tabletta gazdaságosabb...
2014. dec. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%

Ja mégcsak annyit akartam mondani, hogy egy orvos barátom mondta, hogy megszakítás nélkül is,azért elég nehéz a teherbeesés! tényleg iszonyat jó és pontos ciklus lehessen és nagyon rendszertelen és RITKA szex, hogy összejöjjön pont és lekövethető legyen...Szóval sokan ugye alapból próbálkoznak és sokára jön a baba.Nem véletlenül.


Aki bekapja a legyet "véletlenül" annak vagy nagy szerencséje/szerencsétlensége volt, vgy pedig rendszeresen megtörtént a baki illetve rendszeres szexuális élet alatt történt 1x a baki.

2014. dec. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%
Ja, igen, ajánlgassátok a megszakításos védekezést, mert az tök jó. Én fogamzásgátlót szedek. Nem a barátom miatt, hanem azért, mert allergiás vagyok a latexre, és a latexmentes gumitól is kiütéses leszek. Fájdalmas úgy. És a mai bogyók már annyira kevés hormont tartalmaznak, hogy 1 nap alatt kiürül a szervezetből. Itt mindenki fujjog rá. Legyen véleményed, oké, de szálljunk már le róla! Aki szedi az szedi, aki nem, az nem. Nekem semmi mellékhatás nem jön ki. És amúgy meg... Ha lenne abbahagynám, és NEM MINDENKINÉL JELENTKEZNEK. Hiába kapálózol, hogy ezt nem lehet előre tudni. Azt se lehet előre tudni, hogy ma épp elüt-e a busz vagy sem, mégis kilépsz reggel a házad ajtaján.
2014. dec. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
#13: teljesen más, ha valaki önszántából szedi, mintha valaki csak enged a zsarolásnak. Ez a te esetedben kb. az lenne, ha a barátod ragaszkodna a gumihoz, és te hagynád, attól való félelmedben, hogy különben ott hagy! Tehát itt igazából nem is a tabletta a kérdés, hanem a szabad akarat, és a kompromisszumkészség. Ami meg a tabit illeti, tudod amikor a klinikán a doki azt mondta, hogy természetes úton soha nem lehetek terhes, valahogy nem igazán vigasztalt, hogy én vagyok az egymillióból az az egy, mert ez olyan ritkán fordul elő... És én nem vagyok sem a megszakítás, sem a naptármódszer híve, van más alternatíva is. Ahogy azzal sincs bajom, ha valaki gyógyszert szed, amíg az saját akaratából, a mellékhatások ismeretében történik! Nekem csak azzal van bajom, amikor valaki kényszer hatására megy bele olyanba, amit nem akar. #6-8-10-es voltam.
2014. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

13:

Pont írtam, hogy nem ajánlom senkinek. Csak épp nekem bejött, sose volt belőle bajom. Más módszerektől meg igen.

Neked bejött a bogyó, szedegesd, semmi baj nincs ezzel sem.

Nekem $zar volt, hiába kevés a hormon. Környezetemben sem túl jók a tapasztalatok, de ennyi.

Aki szereti, tőlem szedje, azt kész.

De az utolsó igazából leírta: Ha te döntötted el, hogy szeded, nem más "könyörögte"/erőszakolta ki, az teljesen más helyzet, mint pl ez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

vagy ez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

Remélem, így már érthető a lényeg.

2014. dec. 18. 21:15
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert sok pasi elhiteti a buta barátnőjével, hogy nála úgyse talál jobbat, és ha bizonyos dolgokra nem hajlandó (akár a védekezéssel kapcsolatban, akár öltözködésileg, kinézetben, stb), akkor elhagyja.

A buta lány/nő, meg ahelyett, hogy kiállna magáért, inkább fejet hajt a másik akarata előtt, esetleg el is hiszi, hogy tényleg olyan szerencsétlen, hogy nem találna jobb pasit.

Nekem is volt ilyen pasim, de én megszabadultam tőle, mert rájöttem, hogy nála csak jobb lehet mindenki.

2014. dec. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!