Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jól értelmezem, hogy ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól értelmezem, hogy ha nem tartok szünetet akkor eltolom a megvonásos vérzést?

Figyelt kérdés

Szombaton veszem be mindig a tablettát, és másik héten pénteken szoktt megjönni a megvonásos vérzés.

AZ a helyzet hogy jövőhét vasárnap leszünk párommal 2 éve együtt, és hát nem kertelek, vannak igényeink, és szeretném egy kicsit erotikusan meglepni. A baj az, hogy pénteken megjön ugye, és hétfőnként szokott elmúlni.. ezért szeretném késleltetni a vérzést. Elolvastam a betegtájékoztatót, abban azt olvastam, hogy ha az utolsó tabletta után em hagyom abba, hanem elkezdek egy újabb csomagot, akkor késleltethetem. A kérdés az lenne, hogy akkor a második csomagot is szedjem végig, és csak utána hagyjak 7 napos szünetet, lehet ebből baj? Nem akarok össze zavarni a szervezetem fiatalon.



2014. nov. 18. 15:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Patikába lehet kapni olyan cuccot amit felraksz, a pasi észre sem veszi. Nekem még sosem vették észre ha megvan.
2014. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Tenyleg?:o es mi a neve?
2014. nov. 20. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!