Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagyott szem befolyásolhatja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagyott szem befolyásolhatja a megvonásos vérzés megjelentét?

Figyelt kérdés

Már lassan 3 éve szedek fogamzásgátlót, ebben a hónapban először azóta, hogy elkezdtem, egy szemet elfelejtettem bevenni... És csak másnap jutott eszembe. Természetesen a használati útmutatónak megfelelően jártam el, egy hétig kiegészítő védekezés, stb.


Ma kellene megjönnie. Nem tudom, hogy az az egy nap kihagyás miatt tolódhat? Kicsit félek, még tényleg sosem történt ilyen. Persze, hosszú még a nap, egyelőre nem izgulok (nagyon), de azért érdekel: másoknál tolódott ilyen esetben? Vagy minden ment úgy, ahogyan megszokott volt?


Előre is köszönöm.


2014. okt. 10. 11:02
 1/2 csabika1971 ***** válasza:
Egyetlen szem kimaradás nem gond, csak a következőt már vedd be a megszokott időben.
2014. okt. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond. Annyit jegyezz meg, hogy fogamzásgátló mellett az is normális, ha a szünetmentes első napján,második, vagy akár hatodik,hetedik napon is jelentkezik a vérzés,az is teljesen normális.

A legfontosabb, hogy a 8. napon kezd a kövi adagot.

2014. okt. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!