Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volina fogamzásgátló, közti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volina fogamzásgátló, közti vérzés?

Figyelt kérdés
3 hónapja szedem a volina fogamzásgátlót, és a második levél 3. hetében kihagytam egy szemet, de következő nap beszedtem az aznapival együtt (ez volt a 17. napon). Nem tartottam hét napos szünetet, mivel a betegtájékoztató is azt írja, hogy folytassam a következő levéllel. De a harmadik levél 10. napján el kezdtem vérezni, nem túl erősen. Ez a pecsételős vérzés már 8 napja tart, igaz, már kevesebb, mint az elején. Az lenne a kérdésem, hogy akik hasonló helyzetben voltak, azoknál is ilyen sokáig tartott ez a pecsételős vérzés? 19L

2013. jún. 15. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Tesztet nem csináltál? Gyógyszer mellett hosszan pecsételni a terhességet jelezheti,és lehet hogy épp a kihagyott szemnél meggyengült a tabletta védelme(mivel ezek szerint nem pótoltad 12 órán belül). Igazából nem gond,sőt normális hogy pecsételő vérzésed van,mivel valamilyen módon csak le kell játszódnia a megvonásosnak,de azért érdekes hogy ilyen hosszan tart...
2013. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!