Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nektek hányadik napon szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hányadik napon szokott jelentkezni a megvonásos vérzés?

Figyelt kérdés

Csütörtökön végeztem az első levél fogamzásgátlómmal, tehát ez a 3. gyógyszermentes napom, és még mindig nem jelentkezett vérzés.

Egyenlőre csak barnás váladék volt, az meg nem tudom hogy ennek a jele-e. Ha továbbra sem jelentkezik attól még folytassam a következő levelet? Vagy előtte jobb lenne terhességi tesztet csinálnom?



2014. okt. 5. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A szünet alatt nekem mindig az utolsó tabi bevételétől percre pontosan 50 órára jön meg. De szerintem ez változó. Olyat is olvastam hogy valaki az első pár hónapba össze vissza vérezget és a megvonásos vérzés is csak barnázás. Mindenesetre ha nem jön meg rendesen akkor csinálj egy tesztet.
2014. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem a 4. vagy 5. napon
2014. okt. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a barnás váladék már azt jelenti egyébként.


Mindenképp a 8.napon kezd a következő levelet.

2014. okt. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az még belefér :) Én szerdán veszem be az utolsót és csak hétfőn este jön meg
2014. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!