Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimaradt egy szem Zoely,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradt egy szem Zoely, mennyire kell félnem? Részletek lent

Figyelt kérdés
4 évig szedtem folyamatosan, aztán 2 hónap kimaradt, de most újra kezdtem. Nagyjából próbálom tartani, hogy egy időbe vegyem be, de éjszakázom és nem mindig sikerül ugyanakkor. Néha éjfél, néha hajnali 3...az 5. szemet elfelejtettem bevenni, de amikor felkeltem 13:30kor azonnal pótoltam. Elvileg ha 12 órán belül pótlom, nem lehet gond, de mégis honnan számoljam a 12 órát? 14 óra már necces lehet? Mert éltem nemi életet az előző 7 napban és nem tudom most mit tegyek. Vagy védekezzek a kövi 7 napban óvszerrel? Igen, ír ilyenekről a betegtájékoztató, de arról nem h 14 óra már mennyire necces, vagy inkább csak a 24 óra...nagyon köszönöm!!!

2014. nov. 12. 14:22
 1/1 anonim válasza:

A biztonság kedvéért védekezzetek óvszerrel nehogy baj legyen:) de nekem is maradt ki már így egy szem és semmi baj nem lett:) Azzal viszont vigyázz, hogy a 14 óra azért neccesebb mert a szervezeted rosszul reagálhat hányás hányinger rosszullét stb. nekem ilyen is volt hogy este elfelejtettem aztán eszembe jutott reggel 6-7 fele bevettem és aznap mikor bevettem az estit borzasztóan voltam tőle :/

remélem segítettem:)

2014. dec. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!