Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor folytasam a tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor folytasam a tabletta szedését vagy sem?

Figyelt kérdés
Vasárnap voltam a barátommal másodszor a szüzességem elvesztése óta.( szűzesség elvesztésekor csk barnás vàladék volt) Hétfő reggelre véres volt a bugyim, s egész nap úgy véreztem mikor megjön. Ezért bevettem a fogamzásgàtlót. Másnap reggel mar csk enyhe verzés délutànra pedig barnás folyàs volt. Most akk ez nem mestrusció volt? Ha nem, akkor hogyan tovàbb a tablettával?
2014. nov. 11. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem konzultálj az orvosoddal! Ha elkezdted akkor már szerintem csináld végig a ciklust! De ismétlem, doki!
2014. nov. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

folytatnod kell,ez menstruáció volt,csak a tabletta miatt gyengébb :)

21 napig végigszeded,utána 7 nap szünet,és a 8. napon kezded a kövi levelet

2014. nov. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!