Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védett a tabletta rendesen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védett a tabletta rendesen?

Figyelt kérdés
A menstruációm első napján kezdtem el szedni az Altforalle nevű fogamzásgátlót. A tájékoztatóban az állt, hogy ilyenkor az első szemtől védelmet nyújt a tabi. A nőgyógyászom szerint a 10. szemtől véd, direkt megkérdeztem még egy netes orvostól is, ő is azt mondta hogy már védve vagyok, így a 13. szemtől kezdve már védekezés nélkül voltam a párommal. Viszont a 17. szem bevétele után áttöréses vérzés jelentkezett, ami majdnem egy hétig tartott, ugye ez gyengébb vérzés volt aztán megjött a megvonásos, tehát így folyamatosan majdnem másfél hétig véreztem. Szerintetek így is hatott a tabletta? A betegtájékoztatóban írták, hogy az első 3 hónapban előfordulhat áttöréses vérzés/pecsételés, de arról nem írnak hogy ez idő alatt is védelmet nyújt-e. Azóta már beszedtem a 2. levelet és megjött a megvonásos. Szerintetek kell aggódnom vagy feleslegesen idegesítem magam? :/ 18/L
2014. nov. 11. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggodj. 11 eve szedek tabit. Az elejen nalam is igy volt. A 10 nap biztonsagosabb mint pl 5 6 7. Volt olyan ismerosom aki eloszor kezdte szedni es a 4. Tablettanal mar szexeltek a parjaval. Es nem lett semmi gond.
2014. nov. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
védett
2014. nov. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!