Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki hízott a Mercilon fog....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hízott a Mercilon fog. Gátlótól?

Figyelt kérdés
már egy éve ezt szedem, nemtudom hogy ettől híztam volna e, vagy attól h már nem tornázok rendszeresen, de észrevettem hogy a lapos hasamból egy igencsak kerek has lett :S nagyon sokat híztam. de nem biztos hogy a fog gátlótól. sokan híztak tőle? ha másikat szeretnék felíratni akkor meddig kell várnom arra hogy elkezdjem szedni az újat?
2010. jan. 24. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is Mercilont szedtem,és bizony híztam tőle jópár kilót,plusz,még a közérzetem is rossz volt tőle.

Mióta abbahagytam sikerült pár kilótol megszabadulnom.

2010. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Felszedtem 15 KG


F/19

XD

2010. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy évig szedtem és abszolút nem híztam tőle, pedig eléggé hajlamos vagyok a hízásra.

Egyébként ha odafigyelsz, egyik fogamzásgátlótól sem fogsz hízni, ugyanis ezek a bogyók nem tartalmaznak kalóriát. Max egy kis éhségérzetet okozhat, de ha ügyelsz ezekre, akkor le tudod győzni.

2010. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sajnos 17kg híztam tőle 3hónap alatt.

Egyszerűen felfújt. Amíg nem szedtem bármit és bármennyit ehettem mégis csont és bőr voltam. Elkezdtem szedni és hirtelen dagadt lettem.

Irattam fel alacsony hormontartalmút(diane35)és sikerült leadnom 10et.

Nem kell várnod a váltással, elfogy az egyik havi adag és a másik fajtából kezded a következőt.

2010. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Diane 35 magas hormontartalmú gyógyszer, elsősorban nem fogamzásgátló, csak van ilyen mellékhatása is.

A magas hormontartalom miatt nem is ajánlott a szedése 6 hónapnál tovább!

De úgyis a nőgyógyászod dönti el mit szedj, nem te.

2010. jan. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!