Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta egyszer, majd 3hét mulva megint. Nagyon veszélyes?

Figyelt kérdés
Sajnos történt egy baleset a barátommal, kiszakadt a gumi és rá egy órára vettem be 72órásit. A ciklusom vége fele történt és Megjött utánna 4 nap késéssel. Ez történt 3 hete. Tegnap megint elszakadt a gumi:( rááadásul a ciklusom közepén vagyok...ellenöriztuk a gumit többször is nincs e baja, aztán utolsó percbe szakadt ki mikor elment... pedig nagyon odafigyelunk hogy az ovszert helyesen használjuk, ráadásul már egy éve ezzel védekezunk és soha nem szakdt ki. Megint rohantunk tablettájér és be is vettem. Nagyon megvagyok ijjedve... Ciklusom közepén vagyok és már ezelött 3 hete alkalmaztam a hormonbombát szóval muszály volt mert nem akarok terhes lenni.

2014. okt. 12. 07:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, remélem tényleg nem lesz semmi baj ebből, még egyből énsem akarok átállni, de tényleg jobb lesz ha inkabb azt szedem rendszeresen, minthogy megint ehez kelljen folyamodnom..:s
2014. okt. 18. 13:10
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, a teljes hormonrendszeredet szétkúrhatja, hajlamosabb lehetsz endokrin betegségekre, satöbbi. Nem vagytok túl szerencsések, és jó, hogy több lábon próbáltok állni, de a naptármódszer kábé lóf'szt se ér a többségnél, esetleg kérdezd meg a nőgyógyászt, használhatnál-e pesszáriumot, az az óvszerrel és spermiciddel együtt azért viszonylag megnyugtató.
2014. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ezis jo parositas, az biztos hogy mindenkepp valtoztatnom kell igy ennek semikep nem lesz jo vege. Az bosszant, hogy soha nem szakadt ki egy teljes ev alatt es most 2x is mondhatni egymas utan.:/ egyebkent Durexet hasznalunk, ami allitolag a legjobb markaju ovszer..
2014. okt. 18. 22:53
 14/15 Költőnő? ***** válasza:
Hát sajnos a legmegbízhatóbb módszer ha nem szexelünk, de abból is lenne azért baj:)
2014. okt. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
hat igen :D
2014. okt. 19. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!