Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kérlek SEGÍTSETEK! Mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek SEGÍTSETEK! Mennyire veszélyes ennyi idő után elfeledkezni egy-egy fogamzásgátló tabletta beszedéséről?

Figyelt kérdés
Ilyen még sosem történt velem... Már három éve szedek fogamzásgátlót. Az első héten elfelejtettem időben bevenni egy tablettát. Egy kicsivel több, mint 12 órával később vettem be, mint ahogy kellett volna. Tudom, hogy nem lett volna szabad, de bepánikoltam. Utána a többi tablettát is néhány órával később vettem be, mint ahogy eredetileg kellett volna. Ezt azért csináltam, mert reméltem, hogy a szervezetem "átáll" a későbbi időpontra. Hülyeséget csináltam, tudom. :( Ezután jött a legrosszabb. A harmadik héten is késve vettem be egy tablettát. Körülbelül 12 óra telt el, mire bevettem az elfelejtett tablettát. Most szünet nélkül végig fogom szedni a következő levelet. Kérlek segítsetek! Szerintetek a szervezetem hozzászokott ennyi idő alatt a fogamzásgátlóhoz? Nagy az esélye annak, hogy teherbe estem/esek? Kérlek adjatok tanácsot vagy csak írjátok le a véleményeteket! Tudom, hogy felelőtlen voltam és, hogy ilyen ember "inkább ne szedjen fogamzásgátlót", satöbbi, satöbbi... Felkészültem az ehhez hasonló hozzászólásokra is, de leginkább az építő jellegű kritikákat várnám. Előre is köszönöm mindenkinek, hogy időt szántok a problémámra.
2011. jún. 16. 14:07
 1/5 WhiteLabel ***** válasza:
0%

Nincs veszély, a gyermek az áldás!

Egyébként szerintem rá van írva a tájékoztatójára hogy mi a teendő, de nem hinném hogy terhes leszel.

2011. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd úgy ahogy elő van írva kihagyás esetén, meg általában.
2011. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond, én is voltam már így.....
2011. jún. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a fogamzásgátló tapaszt, hüvelygyűrűt, vagy implantátumot! Azt nem felejteted el.


És szerintem nem vagy terhes!

2011. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vagy terhes, ez a gyógyszer nem órákon múlik-de legközelebb ha elfelejted, ne told el órákkal az egészet!

És szerintem az sem biztos,hogy jó ötlet, hogy szünet nélkül szeded a következőt,akkor végképp nem fogja tudni a szervezeted, hogy most mi van. Legfeljebb ha most tartasz szünetet, nem lesz olyan intenzív a vérzés, de a köv hónapban már visszaállhatna.

2011. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!