Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez lehet esetleg jel a terhess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet esetleg jel a terhességre? :O

Figyelt kérdés
A barátommal kb. 2-3szor gumi nélkül sexeltünk.Nem ment belém, de mégis félek, hogy terhes lehetek... alsó hastájék bal oldalán néha lépés közben enyhe szúrást érzek...
2010. jan. 23. 15:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
szamold ki, h mikor volt peteérésed. az ÁLTALÁBAN a ciklus közepe. amig nem szedtem tabit, nekem eléggé összevissza jött meg. ha már kicsit idegeskedtem, akkor megjött, ha elutaztam vhova, akkor megjött. szal, nem olyan ritka a spontán peteérés. meg hát egy orgazmus is kiválthatja. szóval, ha úgymond " hivatalosan " nem volt peteérésed, akkor nem lehetsz terhes, de hát mint láttuk, sok tényező befolyásolhatja a női ciklust. megérte ez neked? legalább használj pharmatexet.
2010. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
Neken is szokott szúrni a hasam,ez nem jelenti azt h egyből terhesek vagyunk.Nem értem miért kell egyből ijesztgetni,meg letolni őt.Énis szoktam gumi nélkül..és velem se volt baj,sőőt nagyon sokan csinálják igy.Nem olyan könnyű teherbe esni...még akik akarnak se mindig tudnak!
2010. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Ha jól számolom akkor 2-án jött meg először. Ez azt jelenti, hogy 13-án volt kb. a peteérésed. Persze plusz mínusz 2-3 nap belefér. Szerintem nem lesz gond, de aktus után 14 nappal már tesztelhetsz egy érzékeny teszttel. Ajánlom a Qupidot, nagyon jó teszt, nem minden gyógyszertárban lehet kapni. Hidd el nem leszel terhes, de érdemes megcsinálni, hogy megnyugodj, mert a stressz késleltetheti a menstruációt, nagyon sokszor szoktak így járni a nők. A tüneteket be is lehet képzelni azok is beképzelik, akik nagyon nem akarnak babát, és azok is, akik nagyon szeretnének babát.
2010. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Vagyis 16-án nah. Ne haragudj, nem aludtam sokat, elnézést, ha kicsit belekavarodom a számolásba :)
2010. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
hat, azért az engem valahogy nem vigasztalna, h nem könnyű teherbeesni. attól, h vkinek nem jött össze, velem még összejöhet, amikor éppen nem akarom. ugyh azért nézzünk már utána a védekezési módszereknek. és ha mások is felelőtlenek, akkor mindenki legyen az?? na, ettől megáll az eszem.
2010. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
azt senki se tudja neked itt megmondani, h terhes vagy-e, vagy sem. elvileg ki lehet számolni, de gyakorlatilag bármi előfordulhat. ha a számolós módszerre lehetne hagyatkozni, akkor én se szednék tabit, hanem csak számolnék. és ha nem jön össze, akkor mit mondok itthon, " bocs anyu, mi számoltunk.. "?!! na, szóval vegyél tesztet, és máskor felelősségteljesen.
2010. jan. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell mindenkit letolni. Nem kérte...és a szúrás tényleg nem a terhesség előjele. A legelső jele a menstruáció elmaradása. A tünetek pedig inkább a fémes íz a szájban, hányinger, hányás, szédülés, gyakori vizelési inger stb. Ezeket félve írom le, nem akarom, hogy a kérdező beképzelje magának, mert sajnos ez előfordulhat, és akkor kész a pánik.
2010. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
ok. nem mondtam én se, h tuti, h terhes, de se nem védekeztek, se semmi. és mondom, az a baratnom, aki terhes lett, szúrást érzett az alhasában. nem kizárható a terhesség. :S
2010. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Sokkal kevesebb esély van arra, hogy terhes,mint hogy terhes. Ez esetben pedig valószínűsíthető, hogy a kérdező más miatt érez szúró fájdalmat.

Szívesen kizárnám a terhességet, de sajnos nem lehet. Akármennyire is minimális rá az esély, hogy terhes lennél, nem mondhatom, hogy nem, csak azt, hogy szerintem nem :) Megkérdezhetem, hogy milyen idős vagy és hogy gondot jelentene egyébként a kisbaba?

2010. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
18 vok és... ami azt illeti nem kéne most egy baba :S
2010. jan. 23. 16:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!